Alaplı

BUNDAN SONRA ŞOFÖR ESNAFIMIZ DAHA İYİ OLACAK

BUNDAN SONRA ŞOFÖR ESNAFIMIZ DAHA İYİ OLACAK

 Alaplı Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Kemal Çam ve yönetim kurulu üyeleri, Gümeli Belde Belediye Başkanı Ahmet Saydam’ı ve ilçedeki taksi duraklarıyla köy minibüslerinin şoför esnaflarını ziyaret etti.

Çam,  Gümeli Beldesi ziyaretinde belediye başkanı Ahmet Saydam’ı makamında ziyaret ederek, 3 Şubat’ta yapılacak Şoförler Odası Olağan Genel Kuruluna davet etti.

Genel kurulda tekrar aday olduğunu belirten Çam, şöyle konuştu: "Gümeli, arabacı esnafımızın en zor şartlarda taşımacılık yaptığı bir yer. Bu bölgede bazı sorunlar vardı, bu sorunları Belediye Başkanımız ile birlikte çözdük. Biz bireysellik istemiyoruz. Buradaki en ufak sorunlarda bizi haberdar ederek şoför esnafın sorunlarını birlikte çözdük. Arabacı esnafı için 1 yıldır Gümeli beldesinde çok önemli hizmetler yaptık. Ağır taşımacılık olsun vatandaşın kamyonu yoktu kamyon almasını yardım ettik. Taşım sektöründe büyük dev firmalara taşımacılık yapmalarına yardımcı olduk. İnşallah bundan sonra şoför esnafımız daha iyi olacak. İstişareli çalışma olduktan sonra o toplulukta her zaman huzur ve çalışma ortamı olur. Biz bunu sağlıklı devam ettiriyoruz. Bundan sonrada devam edecektir. Bizi kabul ettiniz çok teşekkür ediyoruz."

Saydam'da, ziyaretten dolayı teşekkür ettiğini belirterek, "Yaylada etkinlik yaptığımızda ambulansımız yoktu. Kemal Çam başkanım bize ambulans verdi. Her konuda destek oldu. Koordineli çalışmak beldemize ve ilçemize faydalı oluyor. Ben başkanımıza çok teşekkür ediyorum." dedi.BUNDAN SONRA ŞOFÖR ESNAFIMIZ DAHA İYİ OLACAK BUNDAN SONRA ŞOFÖR ESNAFIMIZ DAHA İYİ OLACAK BUNDAN SONRA ŞOFÖR ESNAFIMIZ DAHA İYİ OLACAK BUNDAN SONRA ŞOFÖR ESNAFIMIZ DAHA İYİ OLACAK

Yazı için 0 puan verdiniz
Doğan Bostancı

Doğan Bostancı

Toplam Yazısı : 90

Gazeteci

Tüm Yazıları


Reklam


Haber Yorumu, Bu haber için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!