Alaplı

"ECDADIMIZ OKÇUYDU BİZİM BİR FIRSATTA BİZE VERİN" PROJESİ.

 Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Ecdadımız Okçuydu Bizim Bir Fırsat da Bize Verin" adlı projenin açılışı yapıldı.

Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Ecdadımız Okçuydu Bizim Bir Fırsat da Bize Verin" adlı projenin açılışı yapıldı. Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu, spor salonunda düzenlenen açılışta yaptığı konuşmada, projenin başarıya ulaşacağını ifade etti. "Engellilerimiz ve özellikle derneğimizin sporda gösterdiği başarılarla ilçemizin adını duyurmaları bizleri gururlandırıyor." diyen Kaymakam Eskioğlu, "Hazırlanan proje ile ilçemizin adını duyuracaklar. Ben sizlere güveniyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum." diye konuştu.

Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı İsmail Korkut ise, projenin özelikle engelliler için yapıldığını belirterek, "İlçemizdeki engelli kardeşlerimize eğitim, istihdam, sosyal yaşam, erişebilirlik ve sportif faaliyetlerinde öncülük etmeyi gayret ediyoruz." dedi.

Konuşmaların ardından Eskioğlu ve Belediye Başkanı Nuri Tekin, ok atışı yaptı.Yazı için 0 puan verdiniz
Doğan Bostancı

Doğan Bostancı

Toplam Yazısı : 90

Gazeteci

Tüm Yazıları


Reklam


Haber Yorumu, Bu haber için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!