Alaplı

ERDAL YILMAZ ALAPLI'NIN GURURU OLDU

ERDAL YILMAZ ALAPLI'NIN GURURU OLDU

 Alaplı Ahmet Zeki Atalay Ortaokul Müdürü Erdal Yılmaz, Zonguldak İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Vekilliği görevine atandı.

Alaplı Kasımlı İlköğretim Okulunda birçok projelere imza atan, Zonguldak ilçe ve beldelerinde bulunan tüm eğitim kurumlarının yanı sıra özel ve devlet okullarını geride bırakan Alaplı Kasımlı İlköğretim Okulunda büyük bir başarı öyküsü ortaya koyarak ilin en kaliteli kurumu olarak bir kez daha tescillendirerek 81 il arasında ilk ona kalarak yılın En Kaliteli Kurumu kategorisinde Türkiye ikincisi yapan, okula üç kez beyaz ödülü kazandıran Erdal Yılmaz sportif faaliyetlerde çeşitli dallarda bölge,il ve ilçe birincilikleri kazandırdı. Okulda görev yaptığı sürece uygulamaya koyduğu çeşitli projeler ilimiz ve ilçemizdeki okullara örnek oldu.

EĞİTİMDE ALAPLI’MIZIN GURURU OLDU
Yılmaz, son olarak bir yıl önce yeni görev yeri olan Alaplı Ahmet Zeki Atalay Ortaokulunu kısa sürede okulu toparlayarak ilçede adından sıkça söz ettiren Okul haline getirdi. Yılmaz, bu yıl Araştırma Geliştirme (ARGE) Projeleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Vekilliği görevine atanarak ilçemizin gururu oldu.
ARGE Projeleri kapsamında, eğitim gelişiminin yanı sıra Alaplı’nın ülke çapında tanınmasına da katkı sağlayan Yılmaz’ın önümüzdeki günlerde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Vekilliği görevine başlayacağı Alaplı Ahmet Zeki Atalay Orta Okulunda yine müdür olarak gözükeceği kaydedildi.
ÇEVİK’DEN TEBRİK
Alaplı Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik, Alaplı Ahmet Zeki Atalay Ortaokul Müdürü Erdal Yılmaz’ı tebrik ederek, “ Alaplı’mızı en iyi şekilde temsil edecektir. Kendisine hayırlı olsun temennisinde bulunarak başarılar diliyorum” dedi.Yazı için 0 puan verdiniz
Doğan Bostancı

Doğan Bostancı

Toplam Yazısı : 92

Gazeteci

Tüm Yazıları


Reklam


Haber Yorumu, Bu haber için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!