Genel

ZONGULDAK 2. TANITIM GÜNLERİ PERŞEMBE GÜNÜ BAŞLIYOR

Zonguldak Dernekleri Federasyonu’nun (ZONDEF) ev sahipliğinde 27-30 Ekim 2022 tarihleri arasında İstanbul/Maltepe Sahili Etkinlik Alanında 2. Zonguldak Günleri etkinliği gerçekleştirilecek.

ENERJİDE DIŞA BAĞIMLILIĞI AZALTACAK

İşte Sakarya Gaz Sahası’nda bir gün Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı, “Türkiye için bir güne sığdırdıklarımız; akıllara, hayallere sığmaz” başlığıyla bir video paylaştı. Görüntülerde, Türkiye’nin gururu sondaj gemilerimiz Fatih, Yavuz ve Kanuni’nin yanı sıra alanında uzman yabancı gemiler de yer alıyor.

HATTAT ENERJİ, “BAŞIMIZ SAĞ OLSUN”

Bartın’ın Amasra İlçesindeki Hattat Enerji ve Maden Tic. A. Ş. tarafından, Türkiye Taş Kömürü Kurumu’nda (TTK) meydana gelen grizu faciası nedeniyle başsağlığı ve geçmiş olsun mesajı yayınlandı.

SANKO ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

“Bebek Dostu Hastane” unvanına sahip SANKO Üniversitesi Hastanesi’nde 1-7 Ekim Emzirme Haftası kapsamında bilgilendirme yapmak ve anne sütünün önemiyle ilgili farkındalık oluşturmak amacıyla stant kuruldu.

STRATEJİK PROJEDE ÖNEMLİ BİR ADIM DAHA TAMAMLANDI

-TPAO GENEL MÜDÜRÜ BİLGİN: - “TAKVİMDEN HERHANGİ BİR SAPMA YOK, TAM GAZ DEVAM” - “TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNE KATKI SUNMAK İÇİN GECE-GÜNDÜZ VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ.” - “GEMİ FİLYOS LİMANI’NA İNTİKAL ETTİĞİNDE HEMEN OPERASYONA BAŞLAYACAK” Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Genel Müdürü Melih Han Bilgin, Sakarya Gaz Sahası Geliştirme Projesi’ndeki önemli evrelerden birisinin daha tamamlanmak üzere olduğunu açıkladı.

TPAO’NIN FİLYOS’TA AÇTIĞI SAĞLIK MERKEZİ “SAĞLIK” DAĞITTI

-TPAO’NIN FİLYOS’TA AÇTIĞI SAĞLIK MERKEZİ BÖLGE HALKINA DA HİZMET VERİYOR -TPAO SAĞLIK MERKEZİNİ HALKA AÇTI Türkiye’nin milli enerji ihtiyacını karşılamak için gece gündüz demeden çalışan Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Türkiye tarihinin en büyük projesi olan Sakarya Gaz Sahası personeli için hazırladığı sağlık merkezini Filyos’ta vatandaşların da hizmetine açtı.

SANKO’DAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

SANKO ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. DAĞLI: “BAĞIMSIZLIĞIMIZIN SEMBOLÜ BÜYÜK ZAFERİN 100’ÜNCÜ GURUR YILINI KUTLUYORUZ”

60 MİLYON AVRO KREDİ İHTİYACIMIZ VAR

(Haber: Orhan Akyüz ) -Türkiye'nin en büyük taş kömürü üretim üslerinden biri haline getirmek için çalışmalarına büyük bir azimle devam eden Hattat Enerji ve Maden T.A.Ş’nin, Bartın’ın Amasra ilçesinde yer altında 605 milyon ton kömür rezervinin çevreye zarar vermeden ülke ekonomisine katkı sağlanmasına yönelik bugüne kadar öz kaynaklarıyla yaptığı 600 milyon dolar dudak uçuklatan devasa yatırımının ardından Norveç’ten gemiyle getirttiği iş makineleri ve teçhizatlar da Bartın Limanı’na ulaştı.

ADM ELEKTRİK, ÖDÜLE DOYMUYOR

Dünyanın önde gelen iş ödüllerinden The Stevie Awards bünyesinde düzenlenen 2022 International Business Awards’ta “Yılın İletişim ve Halkla İlişkiler Kampanyası” dalında Altın Stevie’nin sahibi çevre kategorisinde ‘Leyleklere Yeni Yuva’ kurumsal sosyal sorumluluk projesiyle dağıtım şirketimiz Adm Elektrik oldu.

AYDEM YENİLENEBİLİR ENERJİ, YILIN İLK YARISINDA NET KÂRINI 13 KAT ARTIRDI

Aydem Yenilenebilir Enerji, 2022 yılı ilk 6 aylık konsolide finansal raporunu, Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) açıkladı. 6 aylık üretim performansı ile geçen senenin aynı dönemine göre şirketimiz, net kârını 13 kat kat artırarak 733 milyon TL’ye ulaştırdı. Finansal yükselişine devam eden şirketimiz, ilk çeyrekte de net kârını 12 kat artırmıştı.

SABANCI, KURBAN BAYRAMINI KUTLADI

SABANCI, KURBAN BAYRAMINI KUTLADI

TGF Düzce’den Birlik Çağrısı Yaptı

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) 66. Başkanlar Konseyi Düzce’de toplandı. TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, birlik çağrısı yaptı.

SABANCI, RAMAZAN BAYRAMINIZI KUTLAR

SABANCI, RAMAZAN BAYRAMINIZI KUTLAR

SANKO, RAMAZAN BAYRAMINIZI KUTLAR

SANKO, RAMAZAN BAYRAMINIZI KUTLAR

SABANCI TOPLULUĞU, FİKRİ MÜLKİYET ÜRETEN ÇALIŞANLARINI ÖDÜLLENDİRDİ

TÜBİTAK Başkanı Hasan Mandal, fikri mülkiyet konusunda çalışmaların son yıllarda artış gösterdiğini belirterek, 'En fazla enerji alanında yükseliş yaşanıyor.' Dedi