Genel

TGF Düzce’den Birlik Çağrısı Yaptı

Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) 66. Başkanlar Konseyi Düzce’de toplandı. TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, birlik çağrısı yaptı.

SABANCI, RAMAZAN BAYRAMINIZI KUTLAR

SABANCI, RAMAZAN BAYRAMINIZI KUTLAR

SANKO, RAMAZAN BAYRAMINIZI KUTLAR

SANKO, RAMAZAN BAYRAMINIZI KUTLAR

SABANCI TOPLULUĞU, FİKRİ MÜLKİYET ÜRETEN ÇALIŞANLARINI ÖDÜLLENDİRDİ

TÜBİTAK Başkanı Hasan Mandal, fikri mülkiyet konusunda çalışmaların son yıllarda artış gösterdiğini belirterek, 'En fazla enerji alanında yükseliş yaşanıyor.' Dedi

“TBMM’NİN AÇILMASIYLA, BAĞIMSIZLIĞA GİDEN YOLUMUZ AYDINLANDI”

SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güner Dağlı, TBMM’nin açılmasıyla bağımsızlığa giden yolun aydınlandığını belirtti.

FABRİKA KURAN FABRİKA KARDEMİR, 85 YAŞINDA

Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları(Kardemir), kuruluşunun 85. Yılını kutluyor.

NİZİP’TE ADAY ÖĞRENCİLERE BÖLÜMLERE İLİŞKİN BİLGİ AKTARDI

SANKO Üniversitesi akademisyenleri “Hedeflerinize Ulaşmak Elinizde III" konulu kariyer günü kapsamında, Nizip’te eğitimciler ve öğrencilere üniversite ve bölümlere ilişkin bilgi aktardı.

KARDEMİR’İN İMRENDİREN GÜÇLÜ YÖNETİMİYLE TARİHİ REKOR KAR

-TÜRK SANAYİSİNİN GÖZ BEBEĞİ KARDEMİR DEN DUDAK UÇUKLATAN REKOR KAR HEYECANLANDIRDI ‘’TÜRK SANAYİSİNİN ÖNCÜ VE LOKOMOTİF FİRMASI KARDEMİR A.Ş, 2021 YILINI TARİHİNİN EN YÜKSEK KARLILIĞIYLA TAMAMLAYARAK 3,85 MİLYAR LİRAYA ULAŞTI’’ -‘’ŞİRKETİMİZ KÜRESEL SIKINTIYI AŞARAK EKONOMİK YÜKSELİŞİNİ DEVAM ETTİRMİŞTİR, KÜRESEL OYUNCU OLMA YOLUNDA DA HIZLA İLERLEMEKTEDİR’’ -‘’ŞİRKETİMİZ YATIRIMLARA ÖNEM VERMİŞTİR, KARDEMİR HİSSEDARLARINA YAPILMASI PLANLANAN EN YÜKSEK 1 MİLYAR LİRA KAR PAYI KARARI

TGF, “CUMHURBAŞKANI YEREL BASININ SESİNİ DUYDU”

Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun sık sık gündeme getirdiği, BİK Genel kurulunun toplanamaması sorunu çözüldü.

“DÜN İKTİDARIN ŞAKŞAKÇILIĞINI YAPANLAR, BUGÜN MUHALEFETTEN MEDET UMUYOR”

TGF Genel Başkanı Karaca açıkladı: Yerel basının sorunlarını her platformda dile getiren ve haklarını her daim savunan Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) bir kez daha haklı çıktı. İktidar tarafından kurdurulan ve bu sayede temsil görevlerine atananlar bugün iktidarı eleştirip, CHP lideri Kılıçdaroğlu’ndan medet umar duruma düşmüşlerdir.’ dedi.

ANTEP’E GAZİ UNVANI VERİLİŞİNİN 101’İNCİ YILI KUTLANDI

SANKO Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güner Dağlı, “Gaziantep, şehrini ve ülkesini savunan kahramanların hak ettiği ‘Gazi’ unvanıyla onurlandırılan, savunmasıyla direnişin ve bağımsızlığın sembolü olan mücadeleci ve vatansever insanların şehridir” dedi.

İNTERNET HABER SİTELERİ TELİF HAKLARI EĞİTİMİ ALDI

Açılışını Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkan Yardımcısı Evren Başar’ın yaptığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen ‘Kültürel Değerlere ve Telif Haklarına Duyarlı İnternet Haberciliği “ projesi kapsamında eğitimler gerçekleştirildi. Proje kapsamında 7 ayrı bölgede 500’ün üzerinde İnternet Haber Sitesi ve 800 çalışanına eğitimler veriliyor.

GÜNEYDOĞU ENERJİ FORUMU DÜZENLENDİ

Sanko Enerji’nin ana sponsorluğunda, Gaziantep Ticaret Odası (GTO) ve Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Gaziantep Şubesi iş birliği ile gerçekleştirilen “Güneydoğu Enerji Forumu” düzenlendi.

AİLELER, SANKO ÜNİVERSİTESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

SANKO Holding tarafından düzenlenen, “Gaziantep’in Kurtuluşunun 100’üncü yılında SANKO’lu 100 Aile Tarihte Yolculuğa Çıkıyor” etkinliği kapsamında, Türkiye’nin dört yanından Gaziantep’e gelen aileler, SANKO Üniversitesi’ni ziyaret etti.

SANKO ÜNİVERSİTESİ’NDE AKADEMİK YÜKSELMELER DEVAM EDİYOR

SANKO Üniversitesi’nde akademik yükselmeler devam ediyor. Dr. Öğretim Üyeleri Nimet Yılmaz ve Pınar Günel Karadeniz “Doçent” unvanını aldı.