Karadeniz Ereğli

YARIYILINI ANLATTI

YARIYILINI ANLATTI

 Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki Rotary Kulübü 2019-2020 Dönem Başkanı Aykut Ateş, UR 2430. Bölge Birleştiren Dinamik Başkanlar Yarı Yıl Toplantısı'na katıldıklarını bildirdi.

Karadeniz Ereğli Rotary Kulübü Halkla İlişkiler Komitesinden yapılan yazılı açıklamada, Ankara Sheraton Otel'de gerçekleştirilen toplantıya Ateş’in, eşi Ülkü ile birlikte 28. Grup Kulüplerden Sorumlu Guvernör Yardmcısı Rotaryen Muhittin Dikmen ve eşi Tunay da katıldığı belirtildi.

UR.2430 2019-2020 Dönem Guvernörü Hakan Karaalioğlu'nun açılış konuşmasını yaptığı toplantıda, Ateş’in de 3 dakikalık sunum ile döneminin ilk yarısındaki çalışmalarını anlattığı ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi: “Rotaryen Ateş, özellikle halkla ilişkiler çalışmaları ve sosyal medyadaki çalışmalarından dolayı bölgeden övgü dolu sözler aldı. Karadeniz Ereğli Rotary Kulübü olarak Haziran sonuna kadar bölgede farklı projeler gerçekleştirmeye devam edeceklerini belirten Rotaryen Aykut Ateş, tüm diğer kulüpleri de ayrıca projelerinden dolayı kutladı.

Karadeniz Ereğli Rotary Kulübü Temmuz ayından bu yana Uluslarası Kısa Dönem Yaz Kampı, Baba Çocuk Kampı, Fotoğraftaki Kahramanlar Projesi, Down Sendromlu Çocuklar için sınıf tefrişatı, İsmet İnönü Ortaokulu ve Bilim Sanat Merkezinde Akıl Oyunları Sınıfı, ‘Geleceke Nefes’ Fidan Dikimi Projesi ile birlikte Aralık ayı içerisinde Organ Bağışı Farkındalık Eğitimi ve Meme Kanseri Erken Tanı Seminerlerini gerçekleştirmişti.”Yazı için 0 puan verdiniz
Doğan Bostancı

Doğan Bostancı

Toplam Yazısı : 92

Gazeteci

Tüm Yazıları


Reklam


Haber Yorumu, Bu haber için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!