Karadeniz Ereğli

YAZICIOĞLU'NDAN DÜĞÜNE DAVET

YAZICIOĞLU'NDAN DÜĞÜNE DAVET

 Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili İş İnsanı İrfan Yazıcıoğlu, kızı Sena’yı evlendirme hazırlıkları yapıyor.

Bir süre önce nişanlanarak evliliğe ilk adımı atan Nezaket-İrfan Yazıcıoğlu çiftinin kızları Sena ile Fatma-Metin Gül çiftinin oğulları Enes, 26 Temmuz’da bu kez görkemli bir törenin ardından dünya evine girecekler. Düğün etkinliklerini genellikle Gülüç Beldesindeki Büyük Anadolu Ereğli Otel’de  yapmayı tercih eden Yazıcıoğlu ailesinin Sena&Enes çiftinin düğünü de, aynı otelin Havuz başında gerçekleştirilecek.

26 Temmuz Pazar günü saat 16.30’da Alaplı İlçesine bağlı Çiçekli Köyünden ‘Kız Alma’ etkinliği ile hareketlenecek olan Sena&Enes çiftinin  düğün etkinliği ise saat 19.30’da başlayacak. Etkisini sürdüren Coronavirüs Pandemisi nedeniyle her türlü yasal ve koruyucu önlemlerin alındığı Büyük Anadolu Ereğli Otel’deki düğüne davetliler ‘ateşleri ölçülerek’ girecekler. Sosyal mesafenin korunarak oluşturulan oturma gruplarında her türlü hijyenin sağlanacağı, davetlilerin de yemek harici maskelerini takarak etkinliği takip edebilecekleri belirtiliyor.

Yazıcıoğlu ve Gül Aileleri, sevenlerini yanlarında görmekten büyük mutluluk ve onur duyacaklarını dile getirdiler.Yazı için 0 puan verdiniz
Doğan Bostancı

Doğan Bostancı

Toplam Yazısı : 93

Gazeteci

Tüm Yazıları


Reklam


Haber Yorumu, Bu haber için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!