Karadeniz Ereğli

FALIM PİDE BURSA PARK İSKENDER GAZETECİLERİ AĞIRLADI

FALIM PİDE BURSA PARK İSKENDER GAZETECİLERİ AĞIRLADI

 Falım Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Günaydın, Erdemir ofis yolu üzerinde faaliyete geçen Falım Pide & Bursa Park İskender ‘de basın mensuplarını ağırladı.

FALIM PİDE BURSA PARK İSKENDER GAZETECİLERİ AĞIRLADI

 Buradaki konuşmasına davete icabet eden tüm basın mensuplarına teşekkür ederek başlayan Günaydın, Falım Şirketler Grubu olarak,  gıda ve inşaat sektöründe faaliyetlerini sürdürdüklerini söyledi.

“İnşaat sektöründe doğru müşteriye doğru konut, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanan şirketimiz, gıda sektöründe de 1997 yılından bu yana baba mesleğini Falım Pide adıyla sürdürüyor diyen Günaydın, sözlerini şöyle sürdürdü:

500'ÜN ÜZERİNDE KONUT KAZANDIRDI

"Gayretten çok niyet önemli.  Niyeti Allah rızası olanın,  gayreti boşa gitmez.  İnşaat sektöründe kısa sürede büyüyen ve ilçemize bugüne kadar 500’ün üzerinde yeni konut kazandıran ve 3 ayrı projesi de devam eden inşaat sektörünün yanı sıra gıda sektöründe de kısa süre önce tadilat çalışmalarına başlanan  “Falım Pide  & Bursa Park İskender“i de halkımızın hizmetine açmanın mutluğunu yaşıyoruz.

"İŞİMİZDE ÇOK İDDİALIYIZ"

Yeni yerimiz özel loca bölümünü de bünyesinde barındıran 162 kişi oturma kapasiteli olup 25 personelle hizmete başladı. Kısa süre içinde personel sayımız 40’a ulaşacak. İşimizde çok iddialıyız. Babam 1961 ‘de Ereğli’ye geldi ve biz bu bayrağı 1980 ‘de devraldık. İlçemize bu mekânı kazandırmaktan dolayı mutluyuz. Gazetecilik mesleğine emek ve gönül veren siz değerli basın mensuplarına katılımlarınızdan dolayı tekrar teşekkür ediyorum.”FALIM PİDE BURSA PARK İSKENDER GAZETECİLERİ AĞIRLADI FALIM PİDE BURSA PARK İSKENDER GAZETECİLERİ AĞIRLADI FALIM PİDE BURSA PARK İSKENDER GAZETECİLERİ AĞIRLADI FALIM PİDE BURSA PARK İSKENDER GAZETECİLERİ AĞIRLADI

Yazı için 0 puan verdiniz
Doğan Bostancı

Doğan Bostancı

Toplam Yazısı : 95

Gazeteci

Tüm Yazıları


Reklam


Haber Yorumu, Bu haber için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!