Tüm Manşetler

ERDEMİR, KDZ. EREĞLİ'NİN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI

ERDEMİR, KDZ. EREĞLİ'NİN KURTULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI

FALIM PİDE BURSA PARK İSKENDER GAZETECİLERİ AĞIRLADI

Falım Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Günaydın, Erdemir ofis yolu üzerinde faaliyete geçen Falım Pide & Bursa Park İskender ‘de basın mensuplarını ağırladı.

BELEDİYE PLAJLARI SEZONA HAZIRLANIYOR

Kdz. Ereğli Belediyesi, yaz sezonu öncesi bölgenin çekim merkezi olan Batı Karadeniz bölgesinin tek mavi bayraklı plajları olan Sevgi, Barış, Dostluk Plajı’nda hazırlık çalışmalarını sürdürüyor.

ERDEMİR, "19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN"

ERDEMİR, "19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN"

Erdemir Romanya, Cwieme Berlin Fuarı’na katıldı

Motor ve jeneratör sanayisinin ana girdilerinden elektrik çeliğinin Avrupa'daki sayılı üreticilerinden Erdemir Romanya, Almanya’da gerçekleştirilen Cwieme Berlin Fuarı’nda elektrik çeliği alanında sunduğu çözüm ve hizmetleri anlattı.

Erdemir saat ücretli işe alım yapacak

Türkiye’nin en büyük entegre yassı çelik üreticisi Erdemir; üretimi, yatırımları ve yarattığı istihdamla 59 yıldır Karadeniz Ereğli’nin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkı sunuyor. Erdemir, büyüme stratejisi ve işletmelerinin ihtiyaçları doğrultusunda 2024 yılında da saat ücretli olarak görev yapmak üzere toplu işe alım yapacak. Adaylar, başvurularını 20 Mayıs Pazartesi gününden itibaren iki hafta boyunca hafta içi her gün Erdemir Spor Salonu’nda yapabilecek.

ELCAB KABLO, MARKA ZİRVESİNDE

Elcab Kablo “8. Türkiye Marka Zirvesi” Yılın İhracat Markası Ödülüne Layık Görüldü.

BAŞKAN POSBIYIK, ERDEMİR'İN 59. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, ERDEMİR’in 59.’uncu kuruluş yıldönümünü nedeniyle sosyal paylaşım mesajı yayımladı.

ERDEMİR, 59’UNCU İŞLETME YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLUYOR

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde 15 Mayıs 1965 tarihinde işletmeye açılan Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. (Erdemir), 59'uncu işletme yıl dönümünü kutluyor

TISKAOĞLU, TÜM KATILIMCILARA TEŞEKKÜR ETTİ

Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD), Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası ( ZTSO ) işbirliği ve Zonguldak Valiliği’nin desteğiyle Zonguldak’ın genel ticaret ve ekonomisine katkı sağlamak amacıyla DEDEMAN Otelinde gerçekleştirilen 2. Zonguldak Genel Ticaret Fuarı ziyaretçi akınına uğradı.

2. Zonguldak Genel Ticaret Fuarı ziyaretçi kabul etmeye başladı.

Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD), Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası ( ZTSO ) işbirliği ve Zonguldak Valiliği’nin desteğiyle Zonguldak’ın genel ticaret ve ekonomisine katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilen 2. Zonguldak Genel Ticaret Fuarı DEDEMAN Otelinde ziyaretçi kabul etmeye başladı

OYAK Maden Metalürji Şirketlerinde 23 Nisan coşkusu

OYAK Maden Metalürji Şirketleri Erdemir, İsdemir ve Erdemir Maden, gerçekleştirdiği etkinliklerle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkulu bir şekilde kutladı.

ZONSİAD BAŞKANI TISKAOĞLU’DAN FUARA DAVET

ZONSİAD Başkanı Nejdet Tıskaoğlu “Birlikten Ticaret Doğar” sloganıyla düzenlenen Zonguldak 2. Genel Ticaret Fuarı’na tüm bölge halkını davet etti.

KANTARCI, "HERKESE ŞEKER TADINDA BİR BAYRAM DİLİYORUM"

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Ramazan Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajda, “Başta Filistinli kardeşlerim olmak üzere tüm dünyaya barış ve huzur getirmesi dileğiyle, tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, herkese şeker tadında bir bayram diliyorum.” dedi

“RAMAZAN BAYRAMI’NIN HUZUR, SAĞLIK VE BARIŞ GETİRMESİNİ DİLERİZ”

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil, Yönetim Kurulu adına bir mesaj yayınlayarak Ramazan Bayramını kutladı.