Sitemizde 12.03.2010 - 20.04.2018 tarihleri arasında toplam 7788 haber yayınlanmıştır.

İŞTE YÖNETİM FARKI... EN FAZLA KREDİ EREĞLİ TSO'DAN

ZONGULDAK’IN EREĞLİ İLÇESİNDE, TİCARET VE SANAYİ ODASI (TSO) BAŞKANI SERTAN YALÇIN, TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ (TOBB) İŞBİRLİĞİ İLE ÜLKE GENELİNDE KULLANDIRILMAYA BAŞLANAN ‘NEFES KREDİSİ’ İLE İLGİLİ BÖLGEDE İŞLEM HACMİ EN YÜKSEK ODA OLDUKLARINI BİLDİRDİ.

ALAPLI'DAN DÜNYANIN DÖRT BİR YANINA

KOCAUSTAOĞULLARI KOÇ - KON STEEL SADECE ALAPLI'NIN DEĞİL, TÜRKİYE'NİN GURURU OLMA YOLUNDA EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR

MECLİS ÜYESİ GELMEYİNCE BORÇLANMA YETKİSİ ALAMADI

Zonguldak’ın Alaplı İlçe Belediye Meclisi’nde, gündem maddeleri arasında yer alan “Bir milyon lira Borçlanma” maddesi ‘salt çoğunluk sağlanamadığı” gerekçesiyle kabul edilmedi.

KDZ. EREĞLİ'DE, KOMİSYON ÜYELERİ BELİRLENDİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediyesi’nin 2018 yılı Nisan ayı meclis toplantısında encümen ve ihtisas komisyonu üyeleri seçimle belirlendi.

GÜLÜÇLÜ KADINLARI NEVŞEHİR'E GÖNDERDİ

Zonguldak'ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediyesi bayanlara yönelik geleneksel hale getirdiği kültür gezileri kapsamında senenin ilk gezisini Nevşehir'e düzenledi.

ALAPLI'YA 13 MİLYON LİRA FINDIK DESTEĞİ GELİYOR

Alaplı Ziraat Odası Başkanı Şeref Türkoğlu, fındık alan bazlı destek ödemeleriyle, ilçeye 13 Milyon lira sıcak para gireceğini, çiftçiye, esnafa, tüccara ve her kesime can suyu olacağını söyledi.

ADAY OLACAĞIM

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 4 yılda Alaplı'da çok güzel hizmetler yaptıklarını bu hizmetleri devam ettirmek için 2019 yılında Belediye Başkanı adayı olacağını söyledi.

YALÇIN'DAN TSO ÜYELERİNE DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ MÜJDESİ

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Sertan Yalçın, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile 6 banka arasında imzalanan protokol ile hayata geçen ‘Nefes Kredisi’ne başvuruların başladığını açıkladı.

ALAPLI'DA HASAN ÖZTÜRK, OĞLU EMRE'Yİ EVLENDİRİYOR

Alaplı önceki dönem Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı, Üç Konak İnşaat ortağı ve Öztürk Mobilya firması sahibi Hasan Öztürk, oğlu Emre’yi Simge ile evlendiriyor.

OCAK, "TAT METAL, ALAPLI OSB'YE FABRİKA KURACAK"

“İnşallah Alaplı OSB’de de ikinci bir TAT Çelik Fabrikası kurulacak. Bunun da bu bölge ekonomisine büyük bir katma değer katacağını düşünüyorum. Bununla birlikte Alaplı Organize Sanayi bölgesinin diğer yatırımcılarının da yatırım yapma noktasında güveni de artacaktır” diyerek Alaplılı gençlere TAT METAL’in ikinci fabrikasını Alaplı kuracağının müjdesini verdi.

DEMİRTAŞ VE BAŞOĞLU,GMİS’İ TAŞKÖMÜRÜ ÇALIŞTAYI’NA DAVET ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş ile Zonguldak İL Başkanı Umut Başoğlu, Genel Maden İşçileri Sendikası’nı (GMİS) ziyaret ederek Genel Başkan Ahmet Demirci ile görüştüler ve partileri tarafından Zonguldak’ta düzenlenecek “Taşkömürü Çalıştayı”na davet ettiler.

BAŞKAN UYSAL,BÖLÜCEK, HAMZAFAKILI VE TOPÇALI’DA..

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, mahalle gezileri kapsamında Bölücek, Hamzafakılı ve Topçalı mahallesini gezerek sorunları yerinde tespit edip, muhtarların istek ve taleplerini dinledi.

TEKİN, ÖĞRENCİLERE VERDİĞİ SÖZÜNÜ TUTTU

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Atatürk Ortaokulu öğrencilerine verdiği sözü tuttu, okul bahçesine, voleybol, basketbol ve mini futbol sahası kurdu.

REKTÖR ÇUFALI, GÖREVİ DEVİR ALDI

Cumhurbaşkanı, Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Üniversitemize rektör olarak atanan Prof. Dr. Mustafa Çufalı, düzenlenen devir teslim töreniyle görevi Prof. Dr. Ali Azar’dan devraldı.

690 EVLERE SAĞLIKLI YAŞAM SPOR ALANI YAPILIYOR

Alaplı Belediyesi, 690 Evler semt pazarının üzerindeki alanı sağlıklı yaşam spor alanına dönüştürmek için çalışmalara başladı.