Sitemizde 12.03.2010 - 18.09.2021 tarihleri arasında toplam 8384 haber yayınlanmıştır.

ALAPLI’NIN MERKEZİNDE, KANALİZASYON REZALETİ

VATANDAŞ UYARIYOR!, “KOLERA OLACAĞIZ” Alaplı’nın Merkez Mahallesine bağlı Gençlik Sitesi sakinleri sokaklarından akan, A. Zeki Atalay İlk Okulu İnşaatına doğru ilerleyen lağım suyu nedeniyle, kokudan rahatsız olduklarını belirterek, “iki aydır yetkililerden yardım istediklerini ve hiçbir dönüş olmadı” diyerek yetkiliklere isyan ettiler.

ERDEMİR, DERECEYE GİRENLERİ ÖDÜLLENDİRDİ

Erdemir Çelik ve Yaşam Heykel Yarışması Sergisi 6’ncı kez sanatseverlerle buluşuyor

“30 MİLYON FAZLA PARA GELDİ, PARASIZLIKTAN YAKINILIYOR”

Chp'li İstanbul Belediyesinden Alamadığı Desteği, AK Partili Düzce Belediyeden Alanların, ‘CHP'liyim diye İller bankasından Kredi Alamıyorum’ Demesi Tamamen Algı Oluşturmadır"

REŞAT KAPTAN’I KAYBETTİK!

Zonguldak’ın Alaplı İlçesinde, Kaptan Reşat Karaçam (89) yaşamını yitirdi.

“TEFECİLERİN ÜZERİNE GİDİLSİN”

Saadet Partisi (SP) Zonguldak İl Başkanı Burak Erol, “Valimiz ve yetkililerden, kentimizdeki esnafların üzerine çöken tefecilerin üzerine gitmesini istiyoruz” dedi.

OCAK, “2022’DE ALAPLI’DA İŞSİZ KALMAYACAK”

Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ocak, “Söz verdiğimiz gibi 2022 tarihinde Alaplı ilçemizde işsiz gencimiz kalmayacak” dedi.

KARDEMİR, TARİHİNİN REKOR KARINI AÇIKLADI

Özelleştirilmesinden bu yana sürekli yatırımlar yapan Kardemir yatırımlarının bitmesi ve kur üzerinden borçlarını kapatmasıyla kar açıklamaya başladı. KARDEMİR A.Ş. 2021 yılının ilk 6 ayında 1,42 Milyar TL net kara ulaştığını ilan etti.

"DERİN ÜZÜNTÜ İÇERİSİNDEYİZ”

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde kurulu Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (ERDEMİR) tarafından Erol Bayraktar’ın ölümü ile ilgili olarak açıklama yapıldı.

SÜNNET ŞÖLENİ CUMA GÜNÜ

Alaplı Belediyesi tarafından düzenlenecek olan 21. Geleneksel sünnet Şöleni 13 Ağustos Cuma günü gerçekleştirilecek.

“VATAN İÇİN ÇALIŞTINIZ, SİZLERLE GURUR DUYUYORUM”

Türkiye’yi saran orman yangınlarına karşı alevlerle mücadele ederek insanları, hayvanları, ağaçları korumak için özveriyle çalışan itfaiye ekibi, Kdz. Ereğli’ye döndü. Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın talimatıyla yangın bölgesine giden İtfaiye ekibi, Manavgat orman yangınını Türkiye’nin değişik illerinden gelen ekiplerle birlikte kontrol altına almak için yaptığı çalışmaları tamamladı. Belediye Başkanı Posbıyık, “Vatan için çalıştınız, sizlerle gurur duyuyorum” dedi.

TATİLİNİ ERTELEYEN POSBIYIK, YİNE ÖRNEK BELEDİYE BAŞKANI OLDU

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, tatilini erteledi, Ereğli’de kalıyor. Pandeminin başlamasıyla bir gün bile halkını yalnız bırakmayan Başkan Halil Posbıyık, Ağustos ayı başında çıkacağı tatili ülkenin içinde bulunduğu şartlar nedeniyle yine erteledi.

BAKAN BİLGİN İLE GÖRÜŞTÜLER

Genel maden İşçileri Sendikası (GMİS) Yönetim Kurulu’nun, Ankara’da bazı ziyaretlerde bulunduğu bildirildi.

KDZ. EREĞLİ’DE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince ihtiyaç duyulan yollara dökülen sıcak asfalt çalışmalarını yerinde takip etti. Posbıyık, “Bu yıl 12 bin ton sıcak asfalt, 120 bin metrekare emisyon asfalt çalışması yapacağız” dedi.

KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ İHALESİ YAPILDI

Kdz. Ereğli Belediyesi eski belediye binası yerine inşa edilecek olan Kültür ve Sanat Merkezi (KSM) ihalesi yapıldı. İnşaata bir ay içinde başlanacak ve Kültür Sanat Merkezi’nin yaklaşık 1.5 yıl sonra açılması planlanıyor.

VALİ, BELEDİYE BAŞKANLARI VE BASIN….

Zonguldak valisi Mustafa Tutulmaz, 9 Haziran 2020 tarih ve 274 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararıyla Zonguldak Valiliği görevine atanır atanmaz çok kısa sürede tüm ilçeleri gezerek yetkililerden ilçeler hakkında bilgiler aldı. Görev yaptığı her ilde güven veren tavırlarıyla beğeni toplayan vali Tutulmaz, 13 Eylül 2020 tarihinde Alaplı ilçesini ziyaret etti.