Sitemizde 12.03.2010 - 7/8/2020 tarihleri arasında toplam 8125 haber yayınlanmıştır.

SANKO OKULLARI, GAZİANTEP'İN GURURU OLDU

Gaziantep'ten dünyaya açılan bir eğitim ekolü olan, SANKO Fen ve Teknoloji Lisesi ile SANKO Koleji öğrencilerin, MSÜ (Milli Savunma Üniversitesi) sınavında Türkiye genelinde ilk 20’de 1 derece, ilk 50’de 3 derece alarak büyük bir başarıya imza attıkları öğrenildi.

GRİZU-263 UZAY TAKIMI, ARALIK UÇUŞUNA HAZIR

Projeyi destekleyen Erdemir’e hatıra biletini teslim ederek teşekkür ettiler.

ERDEMİR’DEN ZONGULDAK VALİLİĞİ’NE ZİYARET

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları Genel Müdürü Salih Cem Oral, Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret etti.

BAŞHEKİMLİĞE AÇIKGÖZ ATANDI

Alaplı Devlet Hastanesi Başhekimi, Genel Cerrahi Uzmanı Ozan Özlücan; Başhekimlik görevinden ayrıldı. Özlücan'ın yerine daha önce hastanede görev yapan Kadın Doğum Uzmanı Rabia Başar Açıkgöz atandı.

BAKKA'DAN, 600 BİN LİRALIK HİBE DESTEĞİ

Alaplı İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin başvurduğu “İmalat Sanayi İhtiyaçlarına Uygun Endüstriyel Kontrol Ve PLC Laboratuvarı Kurulması” isimli proje BAKKA tarafından kabul edildi.

"ŞEHRİN GÖBEĞİNDE, ÖZEL ENDÜSTRİ BÖLGESİ OLAMAZ”

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Belediye Meclis toplantısında Erdemir’in Özel Endüstri Bölgesi alanına alınması çabalarına tepki gösterdi, ‘Ereğli lobiciliğine’ soyunanları uyardı.

BAŞKAN TEKİN ; "HER ZAMAN ESNAFLARIMIZIN YANINDAYIZ"

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin,”Yeni tip koronavirüs (kovid-19) tedbirleri kapsamında pandemi sürecinde faaliyetlerini durduran belediye mülklerinde kiracı olan esnaftan 3 ay kira alınmayacak.” dedi.

MUHTARLAR DERNEĞİNDEN ANLAMLI 'VEDA'

Alaplı Muhtarlar Derneği tarafından Alaplı İlçe Jandarma Komutanlığı'nda görev yapan ve başka bölgelere tayinleri çıkan 10 rütbeli Asker için bir veda yemeği düzenlendi.

SENDİKA, AK- AL'DA YETKİYİ ALMAK ÜZERE OLDUĞUNU AÇIKLADI

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde faaliyet gösteren Dinarsu Ak-Al İplik fabrikasında çalışan Sendikal Örgütlenmeye Giden İşçilerden 10'nun İşten süresiz uzaklaştırıldığı iddia edildi.

"BİZ, 850 KİŞİLİK ÇALIŞKAN VE BAŞARILI EKİBİZ"

Dinarsu İmalat Ve ticaret T.A.Ş Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Aksoy, Pandemi döneminde Dinarsu olarak alınması gereken tüm önlemleri aldıklarını belirterek, “Bu şekilde virüsün bulaşmasının önünü kesmiş ve daha fazla çalışanımızın hastalığa yakalanmasını önlemiş olduk" dedi.

ERKAN BÜLBÜL, KDZ. EREĞLİ'YE VEDA EDİYOR

Kdz. Ereğli İlçe Jandarma Bölük Komutanı Erkan Bülbül, Hakkâri Jandarma Özel Harekât Taburu Komutanlığına tayini çıktı.

ÇEVİK'TEN, SINAVA GİRECEK ÖĞRENCİLERE UYARILAR..

Alaplı Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik, LGS sınavına girecek öğrenciler için uyarılarda bulundu.

‘AYDINLIK YÜZ’ÜN TARİHİNİ AYDINLATACAK BİLGİLER

Kdz. Ereğli Belediyesi’nin kurtuluşun 100’üncü yılında düzenlediği e-sempozyumun 2’nci gününde, araştırmacı, yazar, akademisyen ve yerel tarihçiler, kentin ekonomik, sosyal, tarihsel, kültürel ve yönetsel alanlarda 100 yıllık birikimini belgeleyecek ve geleceğe ışık tutacak çok önemli bilgilendirmelerde, önerilerde bulundular.

"EREĞLİ’NİN KURTULUŞUNUN 100. YILI KUTLU OLSUN"

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde kurulu Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’ndan (Erdemir), Karadeniz Ereğli’nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 100. Yılı dolayısıyla, kutlama mesajı yayınlandı.

BAŞKAN TEKİN; ‘LAF DEĞİL, HİZMET ÜRETİYORUZ’

Alaplı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Caddesi üzerinde başlatılan kaldırım yenileme ve yol kaplama çalışmaları kapsamında baskı beton uygulama çalışmalarına başladığını bildirdi.