Sitemizde 12.03.2010 - 21.09.2019 tarihleri arasında toplam 8012 haber yayınlanmıştır.

BUĞRA AKYÜZ, "KİN" FİLMİNİN BAŞ ROLÜYLE BEYAZ PERDEDE

Zonguldak Anadolu Ajansı Bölge Müdürü görevinden emekliye ayrılan tanınmış gazeteci Orhan Akyüz’ün oğlu, Hakan rolünü canlandıran 24 yaşındaki tiyatro ve sinema oyuncusu Buğra Akyüz’ün baş rolünü oynadığı "Kin", 20 Eylül Cuma günü vizyona girecek.

VAKIFBANK GÜÇLÜ GELECEK İÇİN ZONGULDAK'IN YANINDA

‘Hedef Tek Güçlü Gelecek Buluşmaları’ kapsamında Anadolu’da ziyaretlerde bulunan VakıfBank üst yönetimi, Genel Müdür Abdi Serdar Üstünsalih ve Genel Müdür Yardımcıları, Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ile Zonguldak Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir’i ziyaret etti.

ÖZTÜRK, RESMEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

AK Parti Alaplı ilçe Başkanlığı görevine talip olduğunu açıklayan Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Önceki Dönem Başkanı ve AK Parti Önceki Dönem Zonguldak İl Başkan Yardımcısı, Beşler Yapı İnşaat Sahibi İsmail Öztürk, “Kimseyi kırmadan, dökmeden el ele vererek birlik ve beraberlik içinde kaldığımız yerden Alaplı’ya hizmet etmeye hazırım” dedi.

ALAPLI YENİDEN REFAH, 15 EYLÜL PAZAR GÜNÜ KONGREYE GİDİYOR

Geçtiğimiz yıl kurulan ve tüm Türkiye'de teşkilatlanma çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamlayan Yeniden Refah Partisi'nde kongre heyecanı sürüyor. Zonguldak'ta ise geçtiğimiz aylarda başlayan kongre sürecinde Ereğli, Çaycuma ve Kilimli'nin ardından Alaplı'da kongre hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.

Üniversite öğrencisi için açıklama yaptı

Alaplı Kaymakamlığı intihar eden Üniversite öğrencisi için açıklama yaptı.

BOSNA HERSEK HEYETİNE ÜST DÜZEY UĞURLAMA

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Bosna Hersek Zenica Doboj Kanton Başbakanı, bakanları ve sporcuları onuruna yemek verdi. Kaymakam İsmail Çorumluoğlu ve Garnizon Komutanı Hüseyin Sami Uyar’ın da katıldığı yemekte iki şehir arasındaki ekonomik ve kültürel işbirliğinin geliştirilmesi konusu ele alındı.

ALAPLI DEVLET HASTANESİNDE SEKİZ DOKTOR GÖREVE BAŞLIYOR

Alaplı Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Ozan Özlücan, ataması yapılan 1 çocuk doktoru ile7 pratisyen hekimin hastanelerinde göreve başlayacağını bildirildi.

ERDAL YILMAZ ALAPLI'NIN GURURU OLDU

Alaplı Ahmet Zeki Atalay Ortaokul Müdürü Erdal Yılmaz, Zonguldak İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Vekilliği görevine atandı.

"HAK YEMEM, HAKKIMI YEDİRMEM"

CHP Kdz. Ereğli ilçe Başkan adaylarından Neriman Posbıyık, ilçe binasında düzenlediği basın toplantısında, kongrenin iptal edilmesini “Anti demokratik bir tutumla son anda bütün hazırlıklarımız tamamlanmış salonumuz gelin gibi süslenmiş delegelerimizi kongreyi bekliyor ama bir anda aman Allah'ım beni aradılar kongre iptal edildi.

KAZI ÇALIŞMALARI, DÜNYA ÇAPINDA SES GETİRİYOR.

Kdz. Ereğli İnönü Mağarası'nda yürütülen kazı çalışmalarına katılan Harvard Üniversitesi Öğretim Üyesi Benjamin Arburkcle, "Burada yaptığımız araştırmalar bize bölge için çok heyecan verici yeni keşiflerin başlangıcı olacak. Tarih öncesi dönemlerin nasıl olduğunu bütün dünya bizimle birlikte izleyecek" dedi.

UYSAL, YOĞUN BAKIMDA!!

Zonguldak'ın Alaplı İlçesindeki Tüm İşçi Emekli Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Kazım Uysal, ameliyat sonrası yoğun bakıma alındı.

ÇAYCUMA KÖPRÜSÜNDE İNTİHAR GİRİŞİMİ

Çaycuma ilçesinde köprüden Filyos çayına atlayarak intihar girişiminde bulunan Nihat T. (37), Çaycuma Belediyesi itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

FURKAN SEVİM, EVLENİYOR.

AK Parti Zonguldak İl Yönetim Kurulu Üyesi Adem Sevim'in oğlu Furkan Sevim hayatını Sevtap Kaçar ile birleştiriyor.

''FINDIK FİYATINI CUMHURBAŞKANI AÇIKLAYACAK''

Fındık üreten illerin AK Parti milletvekilleri tarafından oluşturulan Fındık Çalışma Grubu, hasat öncesi Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile görüştü.

İŞ ADAMI BÜLENT YILMAZ'IN ALAPLI HASRETİ SONA ERDİ

Uzun yıllardır ülke dışında ikamet eden iş adamı Bülent Yılmaz, doğduğu şehir Alaplı'ya geri döndü.