Sitemizde 12.03.2010 - 23.01.2019 tarihleri arasında toplam 7918 haber yayınlanmıştır.

“YETER, BU MİLLETİN ÇOCUĞU, BU MİLLETİN EVLADI VAR"

Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, personele seslenerek önemli mesajlar verdi. Yeni dönemde 1 kişinin dahi işten çıkartılmayacağını ve yasaların öngördüğü şekliyle çalışanlara en iyi zammın verileceğini söyleyen Başkan Uysal, adaylığıyla ilgili olarak; “Siyasetin matematiği yok. Ona bakarsanız ben yüzde 99.9 adaydım. Geriye kalan yüzde 0.1 beni yendi. Şimdi de ben, sizin huzurunuzda yüzde 99 değil, 99.999 onları yeneceğim.

KDZ. EREĞLİ BELEDİYESİ KARLA MÜCADELEYE HAZIR.

Kdz. Ereğli Belediyesi ilçeyi etkisi altına alması beklenen kar yağışına karşı her türlü hazırlığı tamamladı.

BAKAN SELÇUK, AVRUPA ŞAMPİYONU ÖZDEMİR’İ KABUL ETTİ

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Alaplı İMKB Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ersin Güler ve 15 Yaş Kategorisinde Satranç Avrupa Şampiyonu olan 10.sınıf öğrencisi Serhan Berat Özdemir’i kabul etti.

ALAPLI’DA Kİ OKULLARA ÖDÜL YAĞMURU

Alaplı Milli Eğiti Müdürlüğüne bağlı okullara, Beyaz Bayrak Ve Beslenme Dostu Okul Projelerinde Ödül Yağdı. Alaplı ve Ereğli İlçelerinde “Beyaz Bayrak” almaya hak kazanan okullar ile “Beslenme Dostu Okul” unvanı alan okulların ödül töreni Ereğli Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

SEVİM PETROL, HİZMETE AÇILDI.

Alaplı ve Batı Karadeniz'de Market, kereste, lojistik ve taşımacılık sektöründe hizmet veren Sevim Orman Ürünleri akaryakıt sektörüne adım attı. Alaplı İlçesi Huzurkent girişinde bulunan ALPET akaryakıt istasyonunu bünyesine katan Sevim Orman Ürünleri kaliteli hizmet anlayışı ile yeniden hizmete vermeye başladı.

BİN KİŞİ, NÜFUSUNU KÖYLERE KAYDIRDI.

Alaplı ilçesinin 20 bin 350 olan merkez nüfusunun, köyler muhtarlık seçimlerindeki rekabetten dolayı bin kişi nüfusunu köylere kaydırdığı, ilçe merkez nüfusunun 19 bin civarına düştüğü öğrenildi.

GÜLAY YAMAN'DAN BABASI YAMAN İÇİN ANMA TÖRENİNE DAVET.

Alaplı'nın Kurucu Belediye Başkanı Eyüp Yaman, ölümünün 43. yıl dönümünde düzenlenecek olan çeşitli etkinliklerle anılacak. Alaplı Çalışkanlar Düğün ve Kültür Sarayında Cuma günü saat:14.00'de gerçekleştirilecek olan anma programı yoğun geçecek. Etkinliğe kızı Gülay Yaman sponsor olarak büyük bir vefa örneği sergiledi.

ALAPLI'DA 2019 YILINDA ZAM YOK

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 2019 yılında suya ve katı atık bedeline zam yapmama kararı aldıklarını bildirdi.

UYSAL, “ENGELLİLERİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Kdz. Ereğli Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla ilçedeki engelliler ve aileleriyle bir araya geldi. Başkan Uysal, ilçedeki engellilere yönelik pozitif ayrımcılığın süreceğini vurgulayarak engelleri kaldırmaya devam edeceklerini vurguladı.

GMİS’E, DÜNYA MADENCİLER GÜNÜ ZİYARETLERİ.

4 Aralık Dünya Madenciler Günü nedeniyle Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Örgütü, Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci’ye kutlama ziyaretinde bulundu.

ALAPLI’DA JANDARMA TRAFİK TİMLERİ DERS VERDİ.

Alaplı’da Ereğli Jandarma Komutanlığı Trafik Timleri tarafından, Alaplı Çatak İlköğretim Okulunda öğrenim gören 104 öğrenciye trafik kursu verildi.

HAKAN BALBALOĞLU, HASTALARINA ŞİFA DAĞITIYOR.

Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Bölümü Uzm. Dr. Hakan Balbaloğlu hastalarına şifa dağıtıyor.

VATANDAŞLAR, NEDEN NURİ TEKİN DİYOR?

Alaplı’da birçok anket ve kamuoyu araştırması yapıldı…

VATANDAŞLAR, NEDEN NURİ TEKİN DİYOR?

VATANDAŞLAR, NEDEN NURİ TEKİN DİYOR?…

"ALAPLI’DA ASFALTSIZ YOL KALMAYACAK"

Alaplı Belediyesi tarafından Mollabey yolu Aşağıdoğancılar mevkisinde bozuk olan yollar da asfaltlama çalışmasına başlandı.