Sitemizde 12.03.2010 - 16.07.2018 tarihleri arasında toplam 7821 haber yayınlanmıştır.

CHP EREĞLİ'DE YAPRAK DÖKÜMÜ BAŞLADI, DURDU İSTİFA ETTİ.

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Cumhuriyet Halk Partisinden 24 Haziran seçimlerinde Milletvekili aday adayı olan Sinan Durdu'nun, partisinin son dönemlerde girdiği seçimlerden başarısız çıkması ve partide yenilenme ve değişimin olmamasından dolayı tepkisini dile getirmek için istifa ettiği öğrenildi.

ÇALIŞKANLAR AKM’DE ‘METE ARSLAN’ DÖNEMİ

Alaplı’nın ve Bölgenin en modern Düğün, Nişan, Söz, Kına, Sünnet, Toplantı, Kongre ve Sanat etkinliklerinin gerçekleştirildiği Merkezlerinden biri olan Alaplı Çalışkanlar AKM’nin Sorumlu Müdürlüğüne Bölgemizin en önemli Ses Sanatçısı Mete Arslan getirildi.

"SINAVA GİRECEK ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR"

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 30 Haziran ve 01 Temmuz 2018 tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavlarına (YKS) girecek tüm öğrencilere başarılar diledi.

ÇAKAN, “LGS TERCİHLERİNE DİKKAT EDİLMELİ”

Alaplı Çözüm Eğitim Kurumları ve Amerikan Kültür Dil Kursu Kurucusu Muhammet Çakan, öğrenci ve velilerde büyük bir kafa karışıklığına neden olan tercih ve yerleştirme dönemine dair bilinmesi gerekenleri açıkladı.

KANDİLLİ'DEKİ İHALEYİ OYAK ERDEMİR ALDI

Türkiye Taş kömürü Kurumu'na ait atıl vaziyetteki Alacaağzı Maden Ocağını OYAK Erdemir'in aldığı bildirildi.

TEKİN, GREV İŞÇİLERİNE DESTEK VERDİ

Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde, Türk Metal Sendikasınca Tat Metal AŞ. iş yerlerinden bu sabah başlatılan greve ilk destek Zonguldak'ın Alaplı İlçesi Belediye Başkanı Nuri Tekin’den geldi.

Uysal, “Vakit Ereğli Vakti”

Zonguldak'ın Ereğli İlçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, 24 Haziran seçimlerinde partilerinin adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın desteklenmesi gerektiğini bildirdi.

Ocak; “Alaplı Gelişiyor, Alaplı Değişiyor”

Zonguldak'ın Alaplı İlçesindeki, Organize Sanayi Bölgesinin (OSB) elektrik alt yapı ihalesinin gerçekleştirildiği bildirildi.

Alaplıları Türkülere Doyurdular

Alaplı Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu tarafından "Halk Müziği Koro Konseri" düzenledi.

YÖK'ten Onay Geldi

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu “Uygulamalı Bilimler Fakültesine Bağlı Üç Adet 4 Yıllık Bölümün Alaplı Yerleşkesinde Açılması YÖK Tarafından Onay geldi Alaplı’mıza hayırlı olsun” dedi.

Oy Verme Günü Bunları Yapmak Yasak

Zonguldak Valiliği tarafından “Oy Verme Günü Yasakları” hakkında basın duyurusu yayınlandı.

Başkan Demirtaş'ın makamı doldu, taştı...

Gülüçlü vatandaşlar, Başkan Demirtaş’a teşekkür etti

ESKİOĞLU,“EREĞLİ İL OLMAYI HAK ETMİŞ BİR İLÇEDİR”

Alaplı Kaymakamı ve Ereğli Kaymakam Vekili Saim Eskioğlu vatandaşların bayramını kutlayarak başladığı konuşmasında Ereğli’nin il olmayı hak etmiş bir ilçe olduğunu söyledi.

ODABAŞ “İŞÇİNİN KABUL ETMEYECEĞİ ŞARTI ONAYLAMAYIZ”

Türk Metal Sendikası’ndan, sözleşme görüşmelerinde grev kararı alınan süreçte Tat Metal’in açıklamalarına sert tepki gösterildi. Türk Metal Şube Başkanı Metin Ercan, Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Odabaş ve İş Yeri Baş Temsilcisi görevini yürüttüğü sırada Tat Metal’den işine son verilen Kuntay Baykal ile birlikte Büyük Anadolu Ereğli Hotel’de basın toplantısı düzenlendi.

Türkmen, Köy Ziyaretlerini Sürdü

AK Parti 22. Ve 23 Dönem Zonguldak Milletvekili ve AK Parti Zonguldak 1. Sıra Milletvekili Adayı Polat Türkmen seçim çalışmalarını Bayramın 2. Günü Ereğli İlçesinde bağlı Yanlızçam, Dağlıca, Esenköy, Güllük, Akkaya ve Alacabük köylerinde sürdürdü.