Sitemizde 12.03.2010 - 1/21/2021 tarihleri arasında toplam 8281 haber yayınlanmıştır.

BAŞKAN BOZKURT, DEVREYE GİRDİ, KAPALI YOLLAR AÇILDI

Ak Parti Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt devreye girdi. Abdi köyüne bağlı 5 mahallede yaşayan vatandaşların, mahallerinin yollarının de bir an önce açılması isteklerine duyarsız kalmayan Bozkurt, “Mahalle sakinlerimiz hiç endişelenmesin. İki gün içinde yolları açılmazsa, ben gerekirse kendim bir iş makinesi ayarlayıp, tüm mahallelerin yollarını artıracağım.” dedi. Sözünü tutan Bozkurt, Kaymakamlık kanalıyla iş makinesi kiralanmasını sağlayarak tüm mahallelerin yollarını açtırdı.

KARACAN, "BU BİR DOĞAL AFETTİR"

AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Yaşar Karacan, Alaplı'daki elektrik kesintilerinin yaşanan doğal afetten kaynaklandığını belirterek, "Tüm vatandaşlarımızın affına sığınıyoruz." dedi.

İLETİŞİM BAŞKANI ALTUN, AVRUPA’DAKİ TÜRK GENÇLERLE BULUŞTU

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) tarafından Avrupa’da yaşayan Türkiye kökenli gençlere yönelik düzenlenen “Dijital Çağda Medya Okuryazarlığı” projesinin açılış programı, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun’un katılımıyla gerçekleştirildi.

KAYMAKAM ÇALIŞMALARI, YERİNDE İNCELEDİ

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde, yoğun kar yağışı ve fırtına sebebiyle zarar gören elektrik hatlarını onarım çalışmaları sürüyor.

ALAPLI BELEDİYESİ, AMELİYATA YETİŞTİRDİ

Zonguldak’ın Alaplı İlçesinde, kar engeline takılan hasta çocuğun yardımına Alaplı Belediyesi Zabıta ekiplerinin yetiştiği bildirildi.

ALAPLI KENT KONSEYİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Alaplı Kent Konseyi ilçede yaşanan elektrik kesintileri sebebiyle, Alaplı Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

TERMİNALDE BEKLEYEN 300 YOLCUYA YEMEK DAĞITTI

Kdz. Ereğli Belediyesi, Zonguldak - Ereğli karayolunun yoğun kar yağışı nedeniyle trafiğe kapanması üzerine Atatürk Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde bekletilen 300 şehirlerarası yolcuya yemek dağıttı.

DEMİRTAŞ, ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ

Gülüç belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, çocukların üşümemesi ve kış aylarını iyi geçirmeleri için bu tür destekte bulunduklarını belirtti.

CİĞER, TEŞEKKÜR ETTİ

Kdz. Ereğli ilçesi Türk Kızılay’ı şube başkanı Yaşar Ciğer ve yönetim kurulu üyeleri bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

EREĞLİ BELEDİYESİ, KAR YAĞIŞINA HAZIR

Kdz. Ereğli Belediyesi, kentimizi etkisi altına alması beklenen kar yağışına karşı hazırlıklarını tamamladı. Araç, gereç ve tuz stokları tamam. Hastane rampası ve ana arterlerde nöbetçi ekipler görevlendirildi. Vatandaşların olumsuzluklarla karşılaşması durumunda ‘ALO 153 Zabıta’ hattı devrede. Acil hastalar için belediye araçları hazır bekliyor.

"ALAPLI’NIN İHTİYACI İSKELE DEĞİL, LİMANDIR”

İşsize iş aşsıza aş olacağız çünkü söz verdik. Şimdi hedefimiz 2022 yılında 2000 işsiz gencimize iş kazandırmaktır. ALPORT Limanı üçüncü OSB’yi kuran DÜZCE, BOLU, KASTAMONU, SAKARYA, BİLECİK, ESKİŞEHİR ve buna benzer illerimizin ihracat ürünlerini sorunsuz gönderebilecekleri bir liman olacaktır. O yüzden Alaplı’ya iskele değil liman gereklidir” dedi.

ERDEMİR ÜRETMEYİ HIZ KESMEDEN SÜRDÜRÜYOR

Türkiye’nin ilk ve en büyük yassı çelik üreticisi olarak 55 yıldır faaliyetlerini sürdüren Erdemir, 2020 yılını başarılı bir performansla kapatırken 2021 yılında Kümaş Manyezit’i satın alarak yılın ilk stratejik yatırımını hayata geçirdi. Tüm dünyanın etkilendiği pandemide dahi özveri gösteren çalışanlarının emekleriyle büyük başarılara imza atan Erdemir, 2021 yılında da ülke ekonomisine katma değer sağlamak için çalışmalarına hız kesmeden devam edecek.

BAŞKAN ALTUN’UN, 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Demokratik, ahlaki ve toplumsal sorumluluk bilinciyle mesleğini ifa eden haber emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyorum.

BELEDİYE OLARAK, OMUZ OMUZA MÜCADELE EDİYORUZ

Belediye Başkanı Nuri Tekin; “Alaplı’mıza en iyi hizmeti sunabilmek adına Alaplı Belediye ailesi olarak omuz omuza mücadele ediyoruz” dedi.

YANMAZ: "BU MÜCADELEYİ BİRLİKTE KAZANACAĞIZ"

Akçakoca’da koronavirüse karşı tedbirler aralıksız olarak sürdürülüyor. Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında vatandaşlara, maske, kolonya ve dezenfektan bilekliği dağıttı.