Alaplı

ALAPLI'DAN AMERİKA'YA 2 BİN ADET DERİ KÖPEK TASMALIĞI İHRACATI

ALAPLI'DAN AMERİKA'YA 2 BİN ADET DERİ KÖPEK TASMALIĞI İHRACATI

 Zonguldak'ın Alaplı İlçesinde 'Tasi' markası adı altında Tasma isimliği üretimi yapan firma tarafından Amerika'ya 2 bin adet tasma isimliği ihraç edeceği bildirildi.

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde tasma isimliği üretimi yapan firma tarafından Amerika'nın Teksas Eyaletine 2 bin adet tasma isimliği ihraç edilecek.

'Tasi' markası adı altında Zonguldak'ın Alaplı İlçesinde deri tasma isimliği üretimi yaptıklarını ifade eden İş adamı Yıldır Ulukaya, Amerika'nın Teksas Eyaletinde bir firmaya 2 bin adet tasma isimliği ihraç edeceklerini ifade etti.  Uzun zamandır Deri tasma isimliği üretimi yaptıklarını ifade eden İş Adamı Yıldır Ulukaya bugüne kadar yurt içinde bir çok bölgeye tasma isimliği gönderdiklerini ifade ederek; 'İlk kez yurt dışına ihracat gerçekleştireceğiz. Daha önce yurt içinde bir çok bölgeye tasma isimliği gönderdik. Üretimini tamamen kendimiz yaptığımız bu tasma isimliklerini İlçemizden Amerika'nın Teksas eyaletine göndermek bizim için gerçekten gurur verici' dedi.Yazı için 0 puan verdiniz
Doğan Bostancı

Doğan Bostancı

Toplam Yazısı : 92

Gazeteci

Tüm Yazıları


Reklam


Haber Yorumu, Bu haber için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!