Genel

“TÜRKİYE'NİN STRATEJİSİ COVID-19 SALGINININ SEYRİNİ DEĞİŞTİRDİ”

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Washington Times'a yazdığı makalede "Türkiye'nin COVID-19 salgınıyla mücadelesinin ve bu süreci nasıl doğru şekilde yönetebildiğinin incelenmesi çok önemlidir." dedi. Altun, The Washington Times gazetesi için "Türkiye'nin stratejisi koronavirüs (COVID-19) salgınının seyrini değiştirdi" başlıklı bir makale kaleme aldı.

ALAPLI TURİZMDE BAŞARILI OLABİLİR

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Alaplı’nın kimseyle yarışmadan kendi elindeki güzellikleri gelen insanları göstererek, bu insanları mutlu etme taktiği izlerse turizmde başarılı olabileceğini söyledi.

“BU YIL FINDIK FİYATI ÇOK İYİ OLACAK”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Bu yıl fındık fiyatının önceki yıllara göre çok daha iyi olacağını belirterek, “Son 2-3 yıldır üreticiden fındık alan Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) bu ay elindeki tüm fındık stoklarını sattı ve hiç zarar etmedi, kar elde etti. Şu anda fındık 24-25 TL. Bu yıl mahsuller toplanmaya başlamadan rekoltenin ve fiyatın açıklanmasını bekliyoruz. Bu yıl fındık fiyatı çok iyi olacak inşallah” dedi.

ALTUN, THE NEW YORK TIMES’IN TÜRKİYE HATASINI DÜZELTTİRDİ

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türkiye’yi her fırsatta karalayan ve son olarak koronavirüs salgınıyla mücadelede başarılı ülkelere ilişkin başyazısında Türkiye’ye yer vermeyen Amerikan The New York Times’a bir mektup yazarak, gazeteyi hatasını düzeltmek zorunda bıraktı.

CUMHURBAŞKANI, KAMPANYAYA DAVET ETTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın duyurduğu, "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyası yoğun ilgi görüyor. Çeşitli sektörlerden isimler kampanyaya katılmaya başladı.

ABDİPAŞA BELDESİ DAHA GÜZEL OLACAK

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Abdipaşa Belediyesince yapımı gerçekleştirilecek olan Cadde ve meydan düzenlemeleri ihalesinin 22 Ekim 2018 tarihinde Abdipaşa Belediyesinde yapılacağını açıkladı.

İLK İMAM HATİPLİLER, 60 YIL SONRA BULUŞTULAR...

İlk açılan imam hatip liselerinden mezun olan isimler, ÖNDER İmam Hatipliler Derneği organizasyonuyla Bursa’da biraya geldi. 7 okulun ilk mezunlarının katıldığı, “60. Yıl Vefa Gecesi” programında bir konuşma yapan ÖNDER Genel Başkanı Halit Bekiroğlu, “Açtığınız o yolda aşkla, heyecanla ve umutla yolumuza devam ediyoruz. Bizler bu umudumuzu sonuna kadar muhafaza edeceğiz” dedi.

TUNÇ AK PARTİ BARTIN TEŞKİLATINI TBMM’DE AĞIRLADI...

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı ve beraberindeki teşkilat mensuplarını Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde misafir etti.

HASAN HÜSEYİN UZUN, ULUS'TA TARİH YAZIYOR.

Alaplı'da 25 yılda edindiği Belediyecilik deneyimini Bartın'ın Ulus ilçesi Belediye Başkanlığı koltuğunda uygulamaya koyan Hasan Hüseyin Uzun, 25 yılda gerçekleşmeyen hizmetleri 4 yıla sığdırarak, Ulus'u adeta yeniden inşa ediyor.

‘HER FİKİR VE DÜŞÜNCEYİ DİKKATE ALIYOR'

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, göreve geldiği günden beri ilçeyi ortak akılla yönetme anlayışını öne çıkardı.

Japon Balıklarının Harika Görüntüsü

2 adet japon balığının kısa ve hareketli görüntülerini izleyin.

Muhabbet kuşu müzik ile mest oluyor

Muhabbet kuşu müzik ile mest oluyor.. Gözlerinin kapanması ise görülmeye değer.

ÇATUROĞLU, ALAPLI MENDİREĞİ VE TERSANELER BÖLGESİNİ GÖRÜŞTÜ

ÇATUROĞLU, ALAPLI MENDİREĞİ VE TERSANELER BÖLGESİNİ GÖRÜŞTÜ

BODRUM’DA DİLLERE DESTAN NİŞAN

BODRUM’DA DİLLERE DESTAN NİŞAN

"HEDEFİMİZ YIĞILCA’YI TURİZM KENTİ YAPMAK"

"HEDEFİMİZ YIĞILCA’YI TURİZM KENTİ YAPMAK"