Zonguldak Merkez

TISKAOĞLU, TÜM KATILIMCILARA TEŞEKKÜR ETTİ

TISKAOĞLU,  TÜM KATILIMCILARA TEŞEKKÜR ETTİ

 Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD), Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası ( ZTSO ) işbirliği ve Zonguldak Valiliği’nin desteğiyle Zonguldak’ın genel ticaret ve ekonomisine katkı sağlamak amacıyla DEDEMAN Otelinde gerçekleştirilen 2. Zonguldak Genel Ticaret Fuarı ziyaretçi akınına uğradı.

 

Fuarın son gününde bir konuşma yapan Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD) başkanı Nejdet Tıskaoğlu tüm katılımcılara ve ziyaretçilere teşekkür etti.

Tıskaoğlu konuşmasında;

 

“Değerli ZONSIAD Ailesi ve kıymetli Fuar katılımcılarımız.

 

3-4-5 Mayıs tarihleri arasında Zonguldak  Dedeman Otelde düzenlediğimiz 2. Genel Ticaret  Fuarın’a kıymetli zamanınızdan ayırıp katılım sağladığınız için teşekkür ederim. Başta Zonguldak Valimiz Sayın Osman Hacıbektaşoğlu’na ve Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası ( ZTSO ) Başkanı Sayın Metin Demir’e destekleri için ayrıca teşekkürü bir borç bilirim. Heyecanımıza ortak olan tüm fuar katılımcılarına, siyasi partilerin değerli temsilcilerine, değerli ZONSİAD yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma, daire müdürlerimize, basınımızın değerli temsilcilerine, sivil toplum kuruluşlarımızın kıymetli temsilcilerine, fuara iştirak ederek katılan çok değerli bölge halkına canı yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Sizlerle birlikte Zonguldak’ımıza değer katmak ve birlikte fuarda yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Bu birlikteliğin uzun soluklu, birbirimize karşılıklı fayda sağlayabileceğimiz süreklilik gösteren ticari iş birliğinin devamlılığını diliyorum. Markalarımızın yüzünü dış pazarlara döndürebilmesi için bu tür fuar etkinlikleri aslında yerel markalarımız içinde çok büyük bir ön hazırlık aşamasıdır. Zonguldak’ta istihdam olanaklarının gelişmesine vesile olan fuarımız, şimdiden eve dönüş projesi kapmasında bir çok yatırımcının dikkatini çekmiştir. Almanya’dan farklı firmalar da  önümüzde ki dönem  fuarımıza katılım sağlayacağını belirtmiştir. Her geçen yıl bir yenisi daha ekleyerek daha fazla katılımcı ile 3. Genel Ticaret Fuarımızı gerçekleştireceğiz. Fuar standımızın yapımına kadar süreçte emeği geçen değerli çalışma arkadaşlarıma bu vesile ile teşekkür etmek isterim. Her zaman söylediğim gibi, Burası hepimizin. Gelişimimizi ve geldiğimiz noktanın farkındasınız, bu farkındalık daim olmalı. Bu yapının temel taşları sizlersiniz, bu eser hepimizin. En kısa zamanda görüşmek üzere. Saygılarımla.”TISKAOĞLU,  TÜM KATILIMCILARA TEŞEKKÜR ETTİ TISKAOĞLU,  TÜM KATILIMCILARA TEŞEKKÜR ETTİ TISKAOĞLU,  TÜM KATILIMCILARA TEŞEKKÜR ETTİ

Yazı için 0 puan verdiniz
Doğan Bostancı

Doğan Bostancı

Toplam Yazısı : 95

Gazeteci

Tüm Yazıları


Reklam


Haber Yorumu, Bu haber için hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yapın!