Alaplı

ALAPLI’DA BYLOCK’CU T.S-E.S TUTUKLANDI.

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen Fehtullahcı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında, gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen 2 şahıs tutuklandı.

ALAPLI ZİRAAT ODASI 20 BİN FİDAN DAĞITTI

Alaplı Ziraat Odası fındık bahçelerinin yenilenmesini sağlamak amacıyla 20 bin adet ücretsiz fındık fidanı dağıttı.

"ECDADIMIZ OKÇUYDU BİZİM BİR FIRSATTA BİZE VERİN" PROJESİ.

Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Ecdadımız Okçuydu Bizim Bir Fırsat da Bize Verin" adlı projenin açılışı yapıldı.

TAKDİR EDİLECEK GÜZEL BİR SEÇİM LİSTESİ OLUŞTURUYORUZ...

Demokratik Sol Parti Alaplı İlçe Teşkilatı, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak yerel seçimler için çalışmalarını hızlandırdı.

“BELDEME HİZMET ETMEK İÇİN ADAY ADAYIYIM” .

AK Parti Gümeli Belde Başkanı emekli madenci Aytaç Tosun, 30 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimde Gümeli Belediye başkanlığı için aday adayı olduğunu söyledi.

ZONGULDAK TSO ODALARINDAN, TBMM ÇIKARTMA.

Zonguldak İl ve İlçe Ticaret ve Sanayi Odaları Yönetim Kurulu Başkanları, Meclis Başkanları ve Genel Sekreterleri Zonguldak milletvekillerini Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaret ettiler.

ALAPLI YIKILIYOR, YENİDEN İNŞA EDİLİYOR.

Alaplı Belediyesince İlçe merkezinde 30 gün önce başlatılan üst yapı ve altyapı çalışmaları kapsamında, hükumet caddesi, yalı caddesi ve merkez cami önü 30 yıl sonra yeniden inşa ediliyor.

DEVLET HASTANESİ ACİL SERVİSİNDE SKANDAL.

Alaplı Devlet Hastanesi Acil servisine muayene olmak için giden hasta önce hırsızlıkla suçlandı, ardından güvenlikçiler tarafından odaya kilitlendi.

'ŞEHADET BELGESİ' VERİLDİ

Batman'ın Kozluk İlçesinde güvenlik güçleriyle bölücü terör örgütü PKK mensupları arasında çıkan çatışmada şehit düşen Jandarma Uzman Onbaşı Recep Turan'ın ailesini "şehadet belgesi" verildi.

TEKİN, YILIN EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLDİ...

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Kamu-Der tarafından yapılan anket ve saha çalışmasıyla "Yılın En Başarılı Belediye Başkanı" seçildi

ŞEHİDİMİZİN ADI ÖLÜMSÜZLEŞTİ

Batman'ın Kozluk ilçesinde, güvenlik güçleriyle bölücü terör örgütü PKK mensupları arasında çıkan çatışmada şehit düşen Jandarma Uzman Onbaşı Recep Turan'nın adı 690 Evler parkında ölümsüzleştirildi.

ALMANYA'DAKİ TÜRK GENÇLİĞİNE SAHİP ÇIKIYOR

Alaplılı Adem Türkoğlu, Almanya'daki Türk gençliğine sahip çıkıyor.

SORUNLU İNCİVEZ YOLU DA 13 YIL SONRA ASFALTLANDI

Alaplı Belediyesi yaklaşık 15 yıldır yama ve onarım çalışmaları ile geçiştirilen İncivez yolunda sıcak asfalt çalışmalarına başladı.

19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

TEKİN, 10 GÜNDE 75 TANKER SU TAŞIDIK

Alaplı İlçesi Gümeli Beldesi Hasanbalı mevkisinde 2015 yılında çalışmalara başlanan Alaplı köyleri ve ilçe merkezi başta olmak üzere Ereğli'nin 12 köyüne yılda 6 milyon 860 bin metreküp içme suyu sağlayacak olan Gümeli Barajının ne zaman tamamlanacağı İlçede merak konusu oldu.