Alaplı

EMİRHAN ÇEVİK, FİFA KOKARTI'NA GÖZ KIRPIYOR...

Alaplı esnaflarından Meşhur Dönerci Cihat Çevik'in oğlu, TOBB Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisi Hakem Emirhan Çevik, Türkiye'nin gururu oldu.

MÜJDE, FINDIKTA TABAN FİYAT BELLİ OLDU.

MÜJDE, FINDIKTA TABAN FİYAT BELLİ OLDU... AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen fındık taban fiyatının 22 Temmuz’da açıklanacağını söyledi. Türkmen yaptığı açıklamada fındık taban fiyatının 14 Lira + enflasyon farkı olarak açıklanmasını beklediklerini ifade etti.

ÖRNEK VE ÖZVERİLİ BAŞHEKİM.

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Devlet Hastanesi Başhekimi Ozan Özlücan, pratisyen hekim eksiklikleri nedeniyle hem acil servisine hem de genel cerrahi polikliniğine destek sağlıyor.

TÜRKİYE'DE 3 MİLYON ABONEYE ULAŞTI..

Türkiye’de 27 il ve 180 ilçede abonelerine doğa dostu, güvenli ve ekonomik doğal gaz ulaştıran Aksa Doğalgaz, 3 milyonuncu abonesine ulaştı.

ATEŞ, YENİ DÖNEME ANITKABİR ZİYARETİ İLE BAŞLADI..

Karadeniz Ereğli Rotary Kulübü 2019-2020 Dönemi çalışmalarına “Rotary Dünyayı Birleştirir/ Rotary Connects The World” sloganıyla hafta sonu gerçekleştirdiği Anıtkabir Ziyareti ile başladı.

DARISI BEKARLARIN BAŞINA..

Alaplı Özel Doğa Veterinerlik Hizmetleri sahibi Ümit Urfa ile sözleşmeli öğretmen Büşra(Uğurtay) bugün kıyılan resmi nikahlarının ardından dünya evine girmek için düğün tarihini beklemeye başladılar.

"NİCE İNSANLAR GÖRDÜM..."

Mevlana Celaleddin Rumi Hazretleri; "Nice insanlar gördüm üzerinde elbise yok. Nice elbiseler gördüm içinde insan yok!" yüz yıllar önce ne güzel tanımlamış ve ifade etmiş insanları değil mi?

“ALAPLI’YA 6 MİLYONLUK YATIRIM”

Erçal Fındık Yönetim Kurulu Üyesi İsmet Erçal, yeni sezona 6 milyonluk yeni yatırımla girmeye hazırlandıklarını söyledi.

NECATİ GÜNAY'IN ACI GÜNÜ!

Karadeniz Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı İ. Necati Günay'ın eniştesi Reşat Göktürk vefat etti.

ERDEMİR VE İSDEMİR’DEN ‘1919’ AĞAÇ...

Erdemir ve İsdemir, 19 Mayıs 1919’un 100’üncü yıldönümünü anlamlı bir etkinlikle kutladı. Erdemir, Kdz. Ereğli Kızılcapınar Barajı bölgesinde; İsdemir ise İskenderun Payas’ta bulunan üretim sahasına 1919’ar adet fidan dikti.

BAŞKAN POSBIYIK’TAN 19 MAYIS MESAJI...

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

PAZAR GÜNÜ GECE 01.30’A KADAR OTOBÜSLER ÇALIŞACAK

Büyük Atatürk'ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkışının 100. yılı dolayısıyla Kdz. Ereğli Belediyesi tarafından saat 22.00’de düzenlenecek “Büyük 100.Yıl Yürüyüşü” ve ardından saat 23.00’de gerçekleşecek İrem Derici konserinden sonra halkın ulaşımda sıkıntı yaşamaması için Belediye Özel Halk Otobüsleri ve Köy Minibüsleri gece 01.30’a kadar hizmet verecek.

100. Yıla Muhteşem Kutlama..

100. Yıla Muhteşem Kutlama...

TÜRKİYE’DE İLK ORGANİK FINDIK FABRİKASI KURULUYOR.

Alaplı Ziraat Organik Fındık Fabrikası AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Recep Gündoğdu, Ereğli Organize Sanayi Bölgesi'ne kurulmakta olan organik fındık fabrikasını yeni sezona yetiştirmeye çalıştıklarını söyledi.

“VATANDAŞIN GÜVENİNE LAYIK OLMAYA ÇALIŞACAĞIZ”

Alaplı İl Genel Meclisi Üyesi İbrahim Yalçın, ilçenin bozuk olan köy yol ağlarında asfalt ve asfalt yama çalışmasının devam ettiğini söyledi.