Alaplı

ALAPLI’NIN MERKEZİNDE, KANALİZASYON REZALETİ

VATANDAŞ UYARIYOR!, “KOLERA OLACAĞIZ” Alaplı’nın Merkez Mahallesine bağlı Gençlik Sitesi sakinleri sokaklarından akan, A. Zeki Atalay İlk Okulu İnşaatına doğru ilerleyen lağım suyu nedeniyle, kokudan rahatsız olduklarını belirterek, “iki aydır yetkililerden yardım istediklerini ve hiçbir dönüş olmadı” diyerek yetkiliklere isyan ettiler.

ERDEMİR, DERECEYE GİRENLERİ ÖDÜLLENDİRDİ

Erdemir Çelik ve Yaşam Heykel Yarışması Sergisi 6’ncı kez sanatseverlerle buluşuyor

“30 MİLYON FAZLA PARA GELDİ, PARASIZLIKTAN YAKINILIYOR”

Chp'li İstanbul Belediyesinden Alamadığı Desteği, AK Partili Düzce Belediyeden Alanların, ‘CHP'liyim diye İller bankasından Kredi Alamıyorum’ Demesi Tamamen Algı Oluşturmadır"

REŞAT KAPTAN’I KAYBETTİK!

Zonguldak’ın Alaplı İlçesinde, Kaptan Reşat Karaçam (89) yaşamını yitirdi.

OCAK, “2022’DE ALAPLI’DA İŞSİZ KALMAYACAK”

Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ocak, “Söz verdiğimiz gibi 2022 tarihinde Alaplı ilçemizde işsiz gencimiz kalmayacak” dedi.

SÜNNET ŞÖLENİ CUMA GÜNÜ

Alaplı Belediyesi tarafından düzenlenecek olan 21. Geleneksel sünnet Şöleni 13 Ağustos Cuma günü gerçekleştirilecek.

KDZ. EREĞLİ’DE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince ihtiyaç duyulan yollara dökülen sıcak asfalt çalışmalarını yerinde takip etti. Posbıyık, “Bu yıl 12 bin ton sıcak asfalt, 120 bin metrekare emisyon asfalt çalışması yapacağız” dedi.

VALİ, BELEDİYE BAŞKANLARI VE BASIN….

Zonguldak valisi Mustafa Tutulmaz, 9 Haziran 2020 tarih ve 274 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararıyla Zonguldak Valiliği görevine atanır atanmaz çok kısa sürede tüm ilçeleri gezerek yetkililerden ilçeler hakkında bilgiler aldı. Görev yaptığı her ilde güven veren tavırlarıyla beğeni toplayan vali Tutulmaz, 13 Eylül 2020 tarihinde Alaplı ilçesini ziyaret etti.

VALİ TUTULMAZ, ALAPLI’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Alaplı ilçesini ziyaret etti. Vali Tutulmaz ilk olarak, Alaplı Balıkçı Barınağına geçerek balıkçıların sorunlarını dinledi.

ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİNE, EN DONANIMLI LABARATUVAR KURULDU

Endüstri Meslek Lisesine Bakka Desteği İle Batı Karadeniz Bölgesindeki Mesleki Okullar İçinde En Donanımlı Özelliğine Sahip Plc (Programlanabilir Lojik Kontrol) Uygulama Laboratuvarı Kuruldu.

KARACAN VE OCAK HER YERDE...

AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Yaşar Karacan ve Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ocak, hafta sonu Alaplı ilçesinde gerçekleşen, nişan ve düğünlere katılarak vatandaşların beğenisi ve takdirini kazandılar.

EREĞLİLİ FUTBOLCU, ADANA DEMİRSPORDA

Almanya doğumlu, Adana Demirspor forması ile Süper Lige yükselme başarısı gösteren Ereğlili futbolcu Sinan Kurt Kdz. Ereğli Belediye başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret etti.

KARACAN, “ALAPLI, DEVLET YATIRIMLARIYLA COŞACAK"

AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Yaşar Karacan, ilçede devam eden devlet yatırımlarının tamamlanmasıyla birlikte ilçenin turizm noktasında Batı Karadeniz’in yıldızı olmaya aday olduğunu belirterek, “Alaplı İlçesi tarihinin en büyük devlet yatırımlarının hayata geçtiği bir süreci ve atın dönemini yaşıyor. Bu süreç ile daha da modern ve kalkınmış bir ilçe olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.” dedi.

“SÖZÜMÜZ SÖZ, ALAPLI’DA TEK BİR İŞSİZ KALMAYACAK"

Alaplı Ticaret Sanayi Odası (TSO) Başkanı Recep Ocak, Alaplı Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) yatırımcılardan yoğun ilgi gördüğüne dikkat çekerek, faaliyete ve üretime giren fabrika sayısın beşe yükselmesinin mutluluğunu yaşadığını söyledi.

SESLİ, KURBAN BAYRAMINI KUTLADI

SESLİ, KURBAN BAYRAMINI KUTLADI