Alaplı

CHP’Lİ ALAPLI BELEDİYESİ, UCUZ SU DURUMUNU AÇIKLAYAMADI

AK Parti Alaplı Belediye Başkan adayı Celil Uzun, CHP’li Alaplı Belediyesinin “bölgenin en ucuz suyunu kullanıyoruz” iddiasının yanlış çıktığını söyledi.

BAŞKAN TEKİN, BABASINI BİR AN OLSUN YALNIZ BIRAKMIYOR..

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Tüm seçim çalışmalarını askıya alarak Zonguldak Araştırma Hastanesinde ciddi iki ameliyat gerçekleştirilen babası Seçkin Tekin bir an olsun yalnız bırakmıyor.

ALAPLI MYO’YA, AHMET OTURAK ATANDI.

Alaplı Meslek Yüksek Okulu müdürü olarak Doktor Öğretim Üyesi Ahmet Oturak asaleten atandı.

ÇALIŞAN ANNELER İÇİN KREŞ PROJESİ

AK Parti Alaplı Belediye Başkan Adayı Celil Uzun’un çalışan anneler için mahalle kreşleri projesi, çalışan anneleri heyecanlandırdı.

“ÖLMEDEN MADALYAMIZI GÖRELİM"

AK Parti Alaplı Belediye Başkan adayı Celil Uzun, Muharip Gaziler Derneği Alaplı Şubesini ziyaret etti.

TEKİN, “ÇİRKİN SİYASET YAPMAK İYİ BİR ŞEY DEĞİL”

Alaplı Belediye Başkan Adayı Tekin Alaplı sınırlarının Merve altından, Pidos bölgesine gerilemesinin açıklamasını yaparak; “1976 yılında Belediye Meclisi kararıyla Ereğli Belediyesi Pidosun oraya kadar almış. 1976 yılında benim babam Belediye Başkanı değildi. Benim babam 1977 yılı Haziran ayında yılında Belediye başkanı oldu. Bizi yine aynı şeyle vurmak için uğraşıyorlar. Bunlar çirkin siyaset yapmak iyi bir şey değil. Biz yine yarında hep birlikte olacağız. Bu kin nefret nedir”

UZUN, İŞ BAŞVURUSU YAPAN VATANDAŞLARA BAŞARI DİLEDİ

Zonguldak'ın Alaplı İlçesinde, Türkiye Taş Kömürü Kurumu’na (TTK) iş başvurusunda bulunacak vatandaşlara AK Parti Alaplı Belediye başkan adayı Celil Uzun ziyarette bulundu.

ALAPLI EMNİYETİ KAHVEHANELERDE 300 KİŞİYE EĞİTİM VERDİ.

Alaplı İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından Alaplı Merkez Mahallesi halkına yönelik eğitim verildi.

ALAPLI AK GENÇLİK GRUP TOPLANTISINI İZLEDİ.

AK Parti Alaplı İlçe Gençlik Kolları, Alaplı Ak Lise ekibi ile birlikte ziyaret etti. İlçe gençlik başkanlarının da katıldığı ziyarette, milletvekillerine genel sorunlarını ileten gençler daha sonra AK Parti’nin TBMM’deki grup toplantısına katılarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın grup konuşmasını yerinde dinleme fırsatı buldu.

UZUN, ”KİTAPLAR DEVLETTEN, KIRTASİYE MALZEMELERİ ALAPLI BELEDİYESİNDEN”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alaplı Belediye Başkan Adayı Celil Uzun, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için çalışmalarına hızlı başladı.

ALAPLI'DA UYUŞTURUCU OPERASYONU

Zonguldak'ın Alaplı İlçesinde gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda 5 kişi gözaltına alındı.

UZUN, ŞAHIN VE DEMİRTAŞ ERDOĞAN'IN PROGRAMINA KATILDI

AK Parti Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin, Alaplı Belediye Başkan Adayı Celil Uzun ve Gülüç Belediye Başkan Adayı Gökhan Demirtaş Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan yerel seçim manifestosu ve aday tanıtım toplantısına katıldılar.

BAKAN SELÇUK, AVRUPA ŞAMPİYONU ÖZDEMİR’İ KABUL ETTİ

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Alaplı İMKB Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ersin Güler ve 15 Yaş Kategorisinde Satranç Avrupa Şampiyonu olan 10.sınıf öğrencisi Serhan Berat Özdemir’i kabul etti.

ALAPLI’DA Kİ OKULLARA ÖDÜL YAĞMURU

Alaplı Milli Eğiti Müdürlüğüne bağlı okullara, Beyaz Bayrak Ve Beslenme Dostu Okul Projelerinde Ödül Yağdı. Alaplı ve Ereğli İlçelerinde “Beyaz Bayrak” almaya hak kazanan okullar ile “Beslenme Dostu Okul” unvanı alan okulların ödül töreni Ereğli Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

SEVİM PETROL, HİZMETE AÇILDI.

Alaplı ve Batı Karadeniz'de Market, kereste, lojistik ve taşımacılık sektöründe hizmet veren Sevim Orman Ürünleri akaryakıt sektörüne adım attı. Alaplı İlçesi Huzurkent girişinde bulunan ALPET akaryakıt istasyonunu bünyesine katan Sevim Orman Ürünleri kaliteli hizmet anlayışı ile yeniden hizmete vermeye başladı.