Alaplı

ALAPLI'DAN DÜNYANIN DÖRT BİR YANINA

KOCAUSTAOĞULLARI KOÇ - KON STEEL SADECE ALAPLI'NIN DEĞİL, TÜRKİYE'NİN GURURU OLMA YOLUNDA EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR

MECLİS ÜYESİ GELMEYİNCE BORÇLANMA YETKİSİ ALAMADI

Zonguldak’ın Alaplı İlçe Belediye Meclisi’nde, gündem maddeleri arasında yer alan “Bir milyon lira Borçlanma” maddesi ‘salt çoğunluk sağlanamadığı” gerekçesiyle kabul edilmedi.

ALAPLI'YA 13 MİLYON LİRA FINDIK DESTEĞİ GELİYOR

Alaplı Ziraat Odası Başkanı Şeref Türkoğlu, fındık alan bazlı destek ödemeleriyle, ilçeye 13 Milyon lira sıcak para gireceğini, çiftçiye, esnafa, tüccara ve her kesime can suyu olacağını söyledi.

ADAY OLACAĞIM

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 4 yılda Alaplı'da çok güzel hizmetler yaptıklarını bu hizmetleri devam ettirmek için 2019 yılında Belediye Başkanı adayı olacağını söyledi.

ALAPLI'DA HASAN ÖZTÜRK, OĞLU EMRE'Yİ EVLENDİRİYOR

Alaplı önceki dönem Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı, Üç Konak İnşaat ortağı ve Öztürk Mobilya firması sahibi Hasan Öztürk, oğlu Emre’yi Simge ile evlendiriyor.

OCAK, "TAT METAL, ALAPLI OSB'YE FABRİKA KURACAK"

“İnşallah Alaplı OSB’de de ikinci bir TAT Çelik Fabrikası kurulacak. Bunun da bu bölge ekonomisine büyük bir katma değer katacağını düşünüyorum. Bununla birlikte Alaplı Organize Sanayi bölgesinin diğer yatırımcılarının da yatırım yapma noktasında güveni de artacaktır” diyerek Alaplılı gençlere TAT METAL’in ikinci fabrikasını Alaplı kuracağının müjdesini verdi.

TEKİN, ÖĞRENCİLERE VERDİĞİ SÖZÜNÜ TUTTU

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Atatürk Ortaokulu öğrencilerine verdiği sözü tuttu, okul bahçesine, voleybol, basketbol ve mini futbol sahası kurdu.

690 EVLERE SAĞLIKLI YAŞAM SPOR ALANI YAPILIYOR

Alaplı Belediyesi, 690 Evler semt pazarının üzerindeki alanı sağlıklı yaşam spor alanına dönüştürmek için çalışmalara başladı.

SİBEL İLE ONUR DÜĞÜN TÖRENLERİNE DAVET ETTİLER

Gümeli beldesinden, Sibel(Kuzu) ile Onur Korkusuz kıyılan nikâh ile hayallerini gerçekleştirdiler.

BETÜL İLE BURAK EVLİLİĞE İLK ADIMI ATTILAR

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Yazıcıoğlu’nun kızı Betül Yazıcıoğlu ile Alaplı Esnaflarından İş Adamı İsmail Adatepe’nin oğlu Burak Adatepe sözlendi.

DENİZ MANZARALI METRUK BİNA UYUŞTURUCULARIN MESKENİ OLDU

Alaplı’da uzun yıllardır kullanılmayan deniz manzaralı metruk bina, uyuşturucu kullananların meskeni haline dönüştü.

ALAPLI DA ÖDÜL TÖRENİNE DAMGA VURANLAR.

ALAPLI DA ÖDÜL TÖRENİNE DAMGA VURANLAR.

EKONOMİYE DEĞER KATANLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odasının (TSO) düzenlediği ''Ekonomiye değer katanlar'' ödül törenine katıldı.

ALAPLI BELEDİYESİNDE İMZALAR ATILDI

Alaplı Belediyesi ile Belediye İş Sendikası arasındaki toplu sözleşme görüşmeleri anlaşmayla sonuçlandı. 2 yıllık imzalanan sözleşmeyle işçilerin ücretlerinde yıllık yüzde 14 artış yapıldı.

BAŞKAN TEKİN, MAHALLE SAKİNLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 690 Evler H Bloklar mevkinde, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek isteklerini dinledi.