Alaplı

ALAPLI'DA BİROL ŞAHİN'İN İSMİ BAŞKAN ADAYLIĞINDA GEÇİYOR

Alaplı'nın AK Parti teşkilatlarında ilçe kongresi heyecanı yaşanıyor. Son olarak, ilçe başkanlığının en güçlü adaylarından olan Birol Şahin'in isminin başkan adaylığında telaffuz edilmesi, AK Parti çevrelerinde heyecan yarattı.

FINDIĞA YÜKSEK FİYAT VERİYOR, KANTARDA EKSİK TARTIYOR!

Alaplı İlçesine çevre il ve ilçelerden gelen bazı fındık tüccarları üreticinin kantar da fındığını eksik tartarak dolandırdığı yönündeki iddialar Jandarmayı harekete geçirdi.

ALAPLI'DA MUHTARLAR GÜNÜ, COŞKUYLA KUTLANDI

Alaplı’da Muhtarlar '19 Ekim Muhtarlar Günü' dolayısıyla Atatürk anıtına çelenk sunup, düzenledikleri birlik ve beraberlik kahvaltısı ile günlerini coşkuyla kutladılar.

ALAPLI'DAN BARIŞ PINARI HAREKATINA VE MEHMETÇİĞE TAM DESTEK

Alaplı İlçesine bulunan sivil toplum örgütleri, Suriye sınırı üzerinde gerçekleşen “Barış Pınarı” harekatına tam destek verdi.

BUĞRA AKYÜZ, "KİN" FİLMİNİN BAŞ ROLÜYLE BEYAZ PERDEDE

Zonguldak Anadolu Ajansı Bölge Müdürü görevinden emekliye ayrılan tanınmış gazeteci Orhan Akyüz’ün oğlu, Hakan rolünü canlandıran 24 yaşındaki tiyatro ve sinema oyuncusu Buğra Akyüz’ün baş rolünü oynadığı "Kin", 20 Eylül Cuma günü vizyona girecek.

VAKIFBANK GÜÇLÜ GELECEK İÇİN ZONGULDAK'IN YANINDA

‘Hedef Tek Güçlü Gelecek Buluşmaları’ kapsamında Anadolu’da ziyaretlerde bulunan VakıfBank üst yönetimi, Genel Müdür Abdi Serdar Üstünsalih ve Genel Müdür Yardımcıları, Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ile Zonguldak Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir’i ziyaret etti.

ÖZTÜRK, RESMEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

AK Parti Alaplı ilçe Başkanlığı görevine talip olduğunu açıklayan Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Önceki Dönem Başkanı ve AK Parti Önceki Dönem Zonguldak İl Başkan Yardımcısı, Beşler Yapı İnşaat Sahibi İsmail Öztürk, “Kimseyi kırmadan, dökmeden el ele vererek birlik ve beraberlik içinde kaldığımız yerden Alaplı’ya hizmet etmeye hazırım” dedi.

ALAPLI YENİDEN REFAH, 15 EYLÜL PAZAR GÜNÜ KONGREYE GİDİYOR

Geçtiğimiz yıl kurulan ve tüm Türkiye'de teşkilatlanma çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamlayan Yeniden Refah Partisi'nde kongre heyecanı sürüyor. Zonguldak'ta ise geçtiğimiz aylarda başlayan kongre sürecinde Ereğli, Çaycuma ve Kilimli'nin ardından Alaplı'da kongre hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.

Üniversite öğrencisi için açıklama yaptı

Alaplı Kaymakamlığı intihar eden Üniversite öğrencisi için açıklama yaptı.

ALAPLI DEVLET HASTANESİNDE SEKİZ DOKTOR GÖREVE BAŞLIYOR

Alaplı Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Ozan Özlücan, ataması yapılan 1 çocuk doktoru ile7 pratisyen hekimin hastanelerinde göreve başlayacağını bildirildi.

ERDAL YILMAZ ALAPLI'NIN GURURU OLDU

Alaplı Ahmet Zeki Atalay Ortaokul Müdürü Erdal Yılmaz, Zonguldak İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Vekilliği görevine atandı.

UYSAL, YOĞUN BAKIMDA!!

Zonguldak'ın Alaplı İlçesindeki Tüm İşçi Emekli Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Kazım Uysal, ameliyat sonrası yoğun bakıma alındı.

FURKAN SEVİM, EVLENİYOR.

AK Parti Zonguldak İl Yönetim Kurulu Üyesi Adem Sevim'in oğlu Furkan Sevim hayatını Sevtap Kaçar ile birleştiriyor.

''FINDIK FİYATINI CUMHURBAŞKANI AÇIKLAYACAK''

Fındık üreten illerin AK Parti milletvekilleri tarafından oluşturulan Fındık Çalışma Grubu, hasat öncesi Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile görüştü.

İŞ ADAMI BÜLENT YILMAZ'IN ALAPLI HASRETİ SONA ERDİ

Uzun yıllardır ülke dışında ikamet eden iş adamı Bülent Yılmaz, doğduğu şehir Alaplı'ya geri döndü.