Alaplı

ÇALIŞKANLAR AKM’DE ‘METE ARSLAN’ DÖNEMİ

Alaplı’nın ve Bölgenin en modern Düğün, Nişan, Söz, Kına, Sünnet, Toplantı, Kongre ve Sanat etkinliklerinin gerçekleştirildiği Merkezlerinden biri olan Alaplı Çalışkanlar AKM’nin Sorumlu Müdürlüğüne Bölgemizin en önemli Ses Sanatçısı Mete Arslan getirildi.

"SINAVA GİRECEK ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR"

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, 30 Haziran ve 01 Temmuz 2018 tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavlarına (YKS) girecek tüm öğrencilere başarılar diledi.

ÇAKAN, “LGS TERCİHLERİNE DİKKAT EDİLMELİ”

Alaplı Çözüm Eğitim Kurumları ve Amerikan Kültür Dil Kursu Kurucusu Muhammet Çakan, öğrenci ve velilerde büyük bir kafa karışıklığına neden olan tercih ve yerleştirme dönemine dair bilinmesi gerekenleri açıkladı.

Ocak; “Alaplı Gelişiyor, Alaplı Değişiyor”

Zonguldak'ın Alaplı İlçesindeki, Organize Sanayi Bölgesinin (OSB) elektrik alt yapı ihalesinin gerçekleştirildiği bildirildi.

Alaplıları Türkülere Doyurdular

Alaplı Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu tarafından "Halk Müziği Koro Konseri" düzenledi.

YÖK'ten Onay Geldi

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu “Uygulamalı Bilimler Fakültesine Bağlı Üç Adet 4 Yıllık Bölümün Alaplı Yerleşkesinde Açılması YÖK Tarafından Onay geldi Alaplı’mıza hayırlı olsun” dedi.

BİNLERCE İNSAN AYNI SOFRADA İFTAR AÇTI

Alaplı Belediyesi tarafından Kadir Gecesinde sahil parkta kurulan iftar sofrasında 5 bin kişi iftarını açarak dua etti. Alaplı Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Kadir Gecesi iftar programına bu yıl 5 bin kişi katıldı. Kuran-ı Kerim ve yapılan duanın ardından okunan ezanla birlikte binlerce kişi aynı anda oruçlarını açtı.

ELANUR DÜZ ALAPLI’YI, AVRUPA VE DÜNYA BAŞARI İLE TEMSİL EDİYOR

Alaplılı Elanur Düz, U16 Kız Milli Takımındaki başarılı futbolu ile Avrupa ve Dünya’da Zonguldak’ı başarılı olarak temsil ediyor.

HALATOĞLU İNŞAAT,EMİN ADIMLARLA İLERLİYOR

Alaplı’da Volkan Yılmaz tarafından 2017 yılında kurulan HALATOĞLU İnşaata ve Yapı Malzemeleri firması kurulduğu günden bu zamana kadar basamak basamak yükselerek hedefine emin adımlarla ilerliyor.

Kaymakam Eskioğlu Ödüllendirdi

Alaplı Garnizon Komutanı Üsteğmen Fuat Gencer, Alaplı Emniyet Müdür Vekili Baş komiser Cengizhan Zengin'e yaptıkları başarılı çalışmalarından ötürü takdirname verildi.

EMNİYET VE JANDARMA GÖZ AÇTIRMIYOR

Alaplı Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı ile Bölge Trafik İstasyonuna bağlı trafik ekipleri ortaklaşa düzenledikleri çalışmalarla Alaplı girişinde denetimlerini sıklaştırdı.

VALİ ÇINAR'DAN JANDARMAYA SÜRPRİZ ZİYARET

Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Alaplı Jandarma Bölük Komutanlığına sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

GÖKTEPE TOYOTA PLAZADA KAPORTA VE BOYAHANE SERVİSİ DÜNYA STANDARTLARINDA

"İyinin de iyisi" sloganı ile 7 Ekim 2016 yılında Toyota’nın 57. plazası Karadeniz Ereğli'de hizmete giren Göktepe Toyota Plazada kaporta ve boyahane servisi dünya standartlarında hizmet vermeye devam ediyor.

ALAPLI'DA DR. YUSUF ŞAHAN GÖREVE BAŞLADI

Zonguldak'ın Alaplı ilçesi Devlet Hastanesine atanan yeni İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Yasin Şahan görevine başladı.

OSMANLI KÖYÜNDE HALK EĞİTİMDEN YILSONU SERGİSİ

Zonguldak’ın Alaplı ilçesine bağlı Osmanlı köyünde Halk Eğitim Müdürlüğü yılsonu sergisi açtı.