Karadeniz Ereğli

ET SEVENLERE MÜJDE; UMID STEAKHOUSE AÇILDI

Kdz. Ereğli'nin yeni lezzet durağı UMİD Steakhouse damak tadını sevenlere kapılarını açtı. UMID Steakhouse damak çatlatan lezzetleri ile sizleri konuk etmeye hazır.

ERDEMİR KURBAN BAYRAMINI KUTLADI

ERDEMİR KURBAN BAYRAMINI KUTLADI

BELEDİYE, KASAPLARA EĞİTİM VERDİ

Kdz. Ereğli Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde 106 kursiyere ‘Kurban Kesim Elemanı Yetiştirme ve Geliştirme Kursu’ verildi.

ÇORUMLUOĞLU, 24 TEMMUZ BASIN BAYRAMINI KUTLADI

Karadeniz Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’da kutlama mesajı yayımladı.

ERDEMİR, 24 TEMMUZ BASIN BAYRAMINI KUTLADI

ERDEMİR, 24 TEMMUZ BASIN BAYRAMINI KUTLADI

YAZICIOĞLU'NDAN DÜĞÜNE DAVET

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili İş İnsanı İrfan Yazıcıoğlu, kızı Sena’yı evlendirme hazırlıkları yapıyor.

ERDEMİR, COVİD-19'DA ÇOK TEDBİRLİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde kurulu Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nın (Erdemir) sektöründe “Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi almaya hak kazanan ilk tesis olduğu bildirildi.

ERDEMİR’DEN ZONGULDAK VALİLİĞİ’NE ZİYARET

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları Genel Müdürü Salih Cem Oral, Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz'ı ziyaret etti.

"ŞEHRİN GÖBEĞİNDE, ÖZEL ENDÜSTRİ BÖLGESİ OLAMAZ”

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Belediye Meclis toplantısında Erdemir’in Özel Endüstri Bölgesi alanına alınması çabalarına tepki gösterdi, ‘Ereğli lobiciliğine’ soyunanları uyardı.

ERKAN BÜLBÜL, KDZ. EREĞLİ'YE VEDA EDİYOR

Kdz. Ereğli İlçe Jandarma Bölük Komutanı Erkan Bülbül, Hakkâri Jandarma Özel Harekât Taburu Komutanlığına tayini çıktı.

‘AYDINLIK YÜZ’ÜN TARİHİNİ AYDINLATACAK BİLGİLER

Kdz. Ereğli Belediyesi’nin kurtuluşun 100’üncü yılında düzenlediği e-sempozyumun 2’nci gününde, araştırmacı, yazar, akademisyen ve yerel tarihçiler, kentin ekonomik, sosyal, tarihsel, kültürel ve yönetsel alanlarda 100 yıllık birikimini belgeleyecek ve geleceğe ışık tutacak çok önemli bilgilendirmelerde, önerilerde bulundular.

"EREĞLİ’NİN KURTULUŞUNUN 100. YILI KUTLU OLSUN"

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde kurulu Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’ndan (Erdemir), Karadeniz Ereğli’nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 100. Yılı dolayısıyla, kutlama mesajı yayınlandı.

ERDEMİR, YANIT VERDİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçe Belediyesince, ilçede kurulu Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’na (Erdemir) imara aykırılık yoluyla kesilen ceza ile ilgili hukuki süreç başlatıldığı bildirildi.

POSBIYIK, "KAYBEDECEK ZAMAN YOK".

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, OYAK-ERDEMİR yönetimine çağrıda bulunarak, “Erdemir’in yasal yükümlüklerini eksiksiz yerine getirmelerini bekliyoruz.” dedi.

İŞÇİ VE MEMUR İKRAMİYELERİ ÖDENDİ

Kdz. Ereğli Belediyesi, işçi ve memur 297 personelin ikramiyelerini yatırdı. Başkan Posbıyık, “Personelimiz aileleriyle birlikte güle güle harcasın” dedi.