Karadeniz Ereğli

BAŞKAN UYSAL KAMPANYA STARTINI VERDİ

Bölgesel Amatör Lig 10. Grup’ta yeni sezonun ilk maçına Pazar günü saat 15.00’de Hendek Belediyespor karşısında çıkacak olan Kdz. Ereğli Belediyespor’da, kulüp yararına düzenlenen Eşya Piyangosunun biletleri de satışa çıktı.

KDZ. EREĞLİ BELEDİYESİNİN DÜZENLEDİĞİ KİTAP FUARI BAŞLIYOR

22 Eylül-22 Ekim 2018 tarihleri arasında ilçede bir ‘Kitap Fuarı’ düzenleyecek olan Kdz. Ereğli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, fuar kapsamında açılışa özel 1000 adet ücretsiz kitap dağıtacak.

ÇAKIR, TUNCER VE TÜRKELİ'Nİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Ereğli Devlet Hastanesi Başhekimliği ‘ne atanan Dr. Vildan Türkeli’ne hayırlı olsun ziyareti, Diş Hastanesi Başhekimi Yüksel Tuncer’e nezaket ziyareti gerçekleştirdiği bildirildi.

BAŞOL, ORMANLI'DA FINDIK FESTİVALİNE DAVET ETTİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Ormanlı Belediyesi tarafından fındık festivali düzenlenecek. Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, 23 Eylül 2018 Pazar günü Fındık Festivali düzenleneceğini açıkladı.

GÖKHAN DEMİRTAŞ ZAFER BAYRAMINI KUTLADI

GÖKHAN DEMİRTAŞ ZAFER BAYRAMINI KUTLADI

Erol Çivici Zafer Bayramını Kutladı

Erol Çivici Zafer Bayramını Kutladı

AQUA PARK’TA, SINIR TANIMAYAN EĞLENCEYİ YAŞAYIN

Karadeniz Bölgesinde denizin ve havuzun mavisini, doğanın yeşilini buluşturan ilk ve tek adres Aqua Park Kdz. Ereğli’de aynı anda yüzlerce kişiye hizmet veriyor.

GÜLÜÇ GENÇLİK FESTİVALİNDE, ALEYNA TİLKİ SAHNE ALACAK

Zonguldak'ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediyesi tarafından 30 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Gülüç Gençlik Festivalinde Aleyna Tilki sahne alacak.

BELEDİYEDEN ÇALIŞANINA 3 MİLYON 900 BİN LİRALIK BAYRAM ÖDEMESİ

Kurban Bayramı öncesi personelinin maaşlarını ve bayram ikramiyelerini hesaplarına yatırıldığını belirten Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, 1160 personele, 3 milyon 888 bin lira ödeme yapıldığını belirtti.

BAŞKAN DEMİRTAŞ KURBAN BAYRAMINI KUTLADI

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ın, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, tüm İslam Âleminin bayramını en içten dilekleriyle kutladığını söyledi.

GÜZEL ŞEHRİMİN GÜZEL İNSANLARI

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Op. Dr. Hüseyin Uysal, Kurban Bayramı mesajında, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

BAŞKAN UYSAL'DAN KUTLAMA MESAJI..

Zonguldak'ın Ereğli ilçe Belediye Başkanı Op.Dr. Hüseyin Uysal, Ak Parti’nin 17. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla sosyal medya hesabından bir kutlama mesajı yayınladı.

YENİ İÇME SUYU TESİSİ DEVREYE ALINDI

Zonguldak'ın Ereğli Belediyesi, devreye alınan yeni içme suyu tesislerini, hazırladıkları kısa film gösterimi ile sundu.

DEVLET HASTANESİNDE BİR HEKİM DAHA GÖREVE BAŞLADI...

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Devlet Hastanesi’ne atanan Göz Hastalıkları Uzmanı Ceren Durmaz Engin göreve başladı.

BAYANLARIN ELİYLE GÜLÜÇ BELDESİ, DAHADA GÜZELLEŞİYOR

Zonguldak'ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belde Belediyesinde bayan personel sayısı her geçen gün artarken, sahada yaptıkları çalışmalar beldenin gelişimine büyük katkı sağlıyor.