Karadeniz Ereğli

BAŞKAN UYSAL, KIŞLA VE KÖSELER'DE MÜJDE VERDİ

Seçim gezileri kapsamında mahalle turlarını sürdüren ve bu akşamda Kışla ve Köseler ziyaretlerinde konuşan Başkan Uysal, Mevcut belediye binası için “Hastane ve fakülte “ olacak açıklamalarına yanıt verdi. “Dün geleceği, bugün önünü göremeyenleri hayretle izliyorum” diyen Başkan Uysal, günü 2 müjde ile bitirdi. Başkan Uysal, su ve ulaşım da indirim sözü verdi.

BAŞKAN UYSAL, KIYICAK VE KARABACAKLILARLA BULUŞTU.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve BBP Belediye Başkan adayı Hüseyin Uysal, seçim çalışmaları kapsamında Kıyıcak Mahallesi ile Kavakdibi mevkii ve Hamzafakıhlı Mahallesi Karacak bölgesinde vatandaşlarla buluştu.

EREĞLİ’YE ‘AĞIR CEZA MAHKEMESİ’ MÜJDESİ

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin henüz belediye başkanı seçilmeden icraatlarına başladı. Başkan Adayı Şahin ilçedeki avukatların ve vatandaşların talebi üzerine yaptığı girişimler sonucu Kdz. Ereğli Adliyesinde ağır ceza mahkemesi kurulması kararının alındığını, göreve geldiğinde tüm meslek örgütlerinin taleplerine çözüm üreteceğini söyledi.

UYSAL, CUMARTESİ PAZARINI GEZDİ.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve BPP Belediye Başkan Adayı Hüseyin Uysal, soğuk hava ve yağmura rağmen ekibiyle birlikte Cumartesi pazarını gezerek esnaf ve vatandaşlarla görüştü, seçimlerde destek istedi.

EREĞLİ’YE ÜNİVERSİTEYİ YERLEŞTİRECEĞİZ

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, açılışı önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan Özdemir Park AVM karşısında bulunan ERDEMİR CADDESİ SEÇİM OFİSİ’nde eşi Neriman Posbıyık tarafından organize edilen kadınlar toplantısına katıldı.

“BİZİM DAVAMIZ MEMLEKET DAVASI"

‘Bizim davamız Memleket davası’ diyen Uysal; “Sorunlarla uğraşırken, sorunlardan kaçmadık, çözmek için uğraştık. Makyaj yaparak halkımızı kandırmadık. Köklü çözümlerle uğraştık. Göreve geldiğimde ilçede kavga vardı, sloganlar vardı. Kavgaları bitirdik, ilçemize huzur geldi. Ben, 'Ona hiçbir şey yaptırmayacağız' diyenlere rağmen çok şey yaptım. 5 yıl yatarak, ayakta uyuyarak ve satarak vakit geçirmedim”

EL ELE VERİP ÇALIŞIRIZ

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, CHP Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’ı Seçim Bürosunda ziyaret etti.

POSBIYIK, "BENİM SEVDAM EREĞLİ"

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, bugün basın toplantısı düzenleyerek son şekillenen Belediye Meclis listesinin ardından saha çalışmalarının startını verdiklerini açıkladı.

DEMİRTAŞ’A TÜRK METAL’DEN ZİYARET

Zonguldak Ereğli Türk Metal Sendikası Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

KALABALIK SIĞMADI, SOKAKTA VATANDAŞLARI KARŞILADI.

Kdz. Ereğli’ye bağlı Korubaşı, Kemer ve Çavdarlı mahallerinde yaşayan vatandaşlar, Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli Belediye Başkan adayı Halil Posbıyık’a hayırlı olsun temennilerinde bulunmak hem de destek verdiklerini anlatmak için ziyarette bulundu.

“YETER, BU MİLLETİN ÇOCUĞU, BU MİLLETİN EVLADI VAR"

Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, personele seslenerek önemli mesajlar verdi. Yeni dönemde 1 kişinin dahi işten çıkartılmayacağını ve yasaların öngördüğü şekliyle çalışanlara en iyi zammın verileceğini söyleyen Başkan Uysal, adaylığıyla ilgili olarak; “Siyasetin matematiği yok. Ona bakarsanız ben yüzde 99.9 adaydım. Geriye kalan yüzde 0.1 beni yendi. Şimdi de ben, sizin huzurunuzda yüzde 99 değil, 99.999 onları yeneceğim.

KDZ. EREĞLİ BELEDİYESİ KARLA MÜCADELEYE HAZIR.

Kdz. Ereğli Belediyesi ilçeyi etkisi altına alması beklenen kar yağışına karşı her türlü hazırlığı tamamladı.

UYSAL, “ENGELLİLERİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Kdz. Ereğli Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla ilçedeki engelliler ve aileleriyle bir araya geldi. Başkan Uysal, ilçedeki engellilere yönelik pozitif ayrımcılığın süreceğini vurgulayarak engelleri kaldırmaya devam edeceklerini vurguladı.

HAKAN BALBALOĞLU, HASTALARINA ŞİFA DAĞITIYOR.

Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Bölümü Uzm. Dr. Hakan Balbaloğlu hastalarına şifa dağıtıyor.

“KADINA ŞİDDETE KARŞI BURADAYIM DE”.

Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde, “Kadına Şiddete karşı Buradayım De” sloganı ile eylem gerçekleştirildi.