Tüm Manşetler

DEMİRTAŞ, ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ

Gülüç belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, çocukların üşümemesi ve kış aylarını iyi geçirmeleri için bu tür destekte bulunduklarını belirtti.

CİĞER, TEŞEKKÜR ETTİ

Kdz. Ereğli ilçesi Türk Kızılay’ı şube başkanı Yaşar Ciğer ve yönetim kurulu üyeleri bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

EREĞLİ BELEDİYESİ, KAR YAĞIŞINA HAZIR

Kdz. Ereğli Belediyesi, kentimizi etkisi altına alması beklenen kar yağışına karşı hazırlıklarını tamamladı. Araç, gereç ve tuz stokları tamam. Hastane rampası ve ana arterlerde nöbetçi ekipler görevlendirildi. Vatandaşların olumsuzluklarla karşılaşması durumunda ‘ALO 153 Zabıta’ hattı devrede. Acil hastalar için belediye araçları hazır bekliyor.

"ALAPLI’NIN İHTİYACI İSKELE DEĞİL, LİMANDIR”

İşsize iş aşsıza aş olacağız çünkü söz verdik. Şimdi hedefimiz 2022 yılında 2000 işsiz gencimize iş kazandırmaktır. ALPORT Limanı üçüncü OSB’yi kuran DÜZCE, BOLU, KASTAMONU, SAKARYA, BİLECİK, ESKİŞEHİR ve buna benzer illerimizin ihracat ürünlerini sorunsuz gönderebilecekleri bir liman olacaktır. O yüzden Alaplı’ya iskele değil liman gereklidir” dedi.

ERDEMİR ÜRETMEYİ HIZ KESMEDEN SÜRDÜRÜYOR

Türkiye’nin ilk ve en büyük yassı çelik üreticisi olarak 55 yıldır faaliyetlerini sürdüren Erdemir, 2020 yılını başarılı bir performansla kapatırken 2021 yılında Kümaş Manyezit’i satın alarak yılın ilk stratejik yatırımını hayata geçirdi. Tüm dünyanın etkilendiği pandemide dahi özveri gösteren çalışanlarının emekleriyle büyük başarılara imza atan Erdemir, 2021 yılında da ülke ekonomisine katma değer sağlamak için çalışmalarına hız kesmeden devam edecek.

BAŞKAN ALTUN’UN, 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Demokratik, ahlaki ve toplumsal sorumluluk bilinciyle mesleğini ifa eden haber emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyorum.

BELEDİYE OLARAK, OMUZ OMUZA MÜCADELE EDİYORUZ

Belediye Başkanı Nuri Tekin; “Alaplı’mıza en iyi hizmeti sunabilmek adına Alaplı Belediye ailesi olarak omuz omuza mücadele ediyoruz” dedi.

YANMAZ: "BU MÜCADELEYİ BİRLİKTE KAZANACAĞIZ"

Akçakoca’da koronavirüse karşı tedbirler aralıksız olarak sürdürülüyor. Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında vatandaşlara, maske, kolonya ve dezenfektan bilekliği dağıttı.

SU VE KANALİZASYON HATTI ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Kdz. Ereğli Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, Pençes deresinde kanalizasyon bağlantı çalışmalarına devam ediyor. Nüfus yoğunluğu olan yerlerde su hatlarının kapasiteleri artırılıyor.

AYDEM ENERJİ, 3,8 MİLYAR TL YATIRIM YAPACAK

Türkiye’nin ilk ve öncü entegre enerji şirketi Aydem Enerji, yenilenebilir enerjiyi odağına aldığı çalışmalarını 2021’de yeni yatırımlarla sürdürecek. Holding, 2021 yılında grup şirketleri genelinde toplam 3,8milyar TL yatırım yapacak. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde sadece dağıtım şirketleri kapsamında yapacağı yatırım, 9,6 milyar TL olacak.

CATES YENİ YILI KUTLADI

CATES YENİ YILI KUTLADI

BAŞKAN POSBIYIK’TAN YENİ YIL MESAJI

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, yeni yıl öncesi mesaj yayımladı.

ERDEMİR, YENİ YILI KUTLADI

ERDEMİR, YENİ YILI KUTLADI

YMK MAKİNE, TEKNOLOJİYE YATIRIM YAPIYOR

Alaplı ilçesinde makine imalatı sektöründe faaliyet gösteren YMK Makine sahibi Mümin Kirman, teknolojiye yatırım yaparak fabrikasını daha da geliştirdiklerini söyledi.

ALAPLI’YA 10 MİLYON TL’LİK GERİ DÖNÜŞÜM TESİSİ

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde 10 milyon liralık yatırım yapılarak günlük 99 ton tehlikesiz çelikhane cüruf geri kazanım tesisi kuruluyor.