Tüm Manşetler

EMİRHAN ÇEVİK, FİFA KOKARTI'NA GÖZ KIRPIYOR...

Alaplı esnaflarından Meşhur Dönerci Cihat Çevik'in oğlu, TOBB Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisi Hakem Emirhan Çevik, Türkiye'nin gururu oldu.

MÜJDE, FINDIKTA TABAN FİYAT BELLİ OLDU.

MÜJDE, FINDIKTA TABAN FİYAT BELLİ OLDU... AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen fındık taban fiyatının 22 Temmuz’da açıklanacağını söyledi. Türkmen yaptığı açıklamada fındık taban fiyatının 14 Lira + enflasyon farkı olarak açıklanmasını beklediklerini ifade etti.

GMİS, TÜRK-METAL SENDİKASINI ZİYARET ETTİ

GMİS Heyeti, Türk-Metal Sendikası’nın 29 Haziran 2019 tarihinde yapılan 16’ncı Olağan genel Kurulunda yeniden Genel Başkan Yardımcılığı görevine seçilen Odabaş’ı kutladı ve hayırlı olsun dileklerini iletti.

KAYITLAR BAŞLADI, 26 TEMMUZ SON GÜN!

Zonguldak’ın Ereğli Belediyesince gerçekleştirilecek “25. Sünnet Şöleni” ile ilgili kayıtların başladığı bildirildi.

ÖRNEK VE ÖZVERİLİ BAŞHEKİM.

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Devlet Hastanesi Başhekimi Ozan Özlücan, pratisyen hekim eksiklikleri nedeniyle hem acil servisine hem de genel cerrahi polikliniğine destek sağlıyor.

DEMİRTAŞ AİLESİNİN ACI GÜNÜ.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Gülüç Belde Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ın kayınvalidesi, eşi Işıl Demirtaş’ın annesi Huriye Köroğlu tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

MÜSİAD, GÜÇBİR JENERATÖR FABRİKASINI İNCELEDİ

MÜSİAD Karadeniz Ereğli Başkanı Abdulkadir Çınar ve yönetimi MÜSİAD üyelerinden Güçbir Jeneratör Yönetim Kurulu Üyesi Aytaç Karakaya’yı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

TÜRKİYE'DE 3 MİLYON ABONEYE ULAŞTI..

Türkiye’de 27 il ve 180 ilçede abonelerine doğa dostu, güvenli ve ekonomik doğal gaz ulaştıran Aksa Doğalgaz, 3 milyonuncu abonesine ulaştı.

ATEŞ, YENİ DÖNEME ANITKABİR ZİYARETİ İLE BAŞLADI..

Karadeniz Ereğli Rotary Kulübü 2019-2020 Dönemi çalışmalarına “Rotary Dünyayı Birleştirir/ Rotary Connects The World” sloganıyla hafta sonu gerçekleştirdiği Anıtkabir Ziyareti ile başladı.

DARISI BEKARLARIN BAŞINA..

Alaplı Özel Doğa Veterinerlik Hizmetleri sahibi Ümit Urfa ile sözleşmeli öğretmen Büşra(Uğurtay) bugün kıyılan resmi nikahlarının ardından dünya evine girmek için düğün tarihini beklemeye başladılar.

FESTİVALE HERKES DAVETLİ.

Zonguldak'ın Ereğli İlçesinde, 5-7 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek, “21. Uluslararası Sevgi Barış Dostluk Kültür ve Sanat Festivali” programının netleştiği bildirildi.

HAFTA SONU SINAV VAR, SESSİZLİK LÜTFEN!

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Hafta sonu yapılacak olan Yüksek Öğretim Sınavı’na girecek adaylara başarı diledi. Başkan Posbıyık “Halkımızı adayların dikkatini dağıtacak uygulamalardan kaçınmaya davet ediyorum” dedi.

HAZİRAN AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI.

Kdz. Ereğli Belediyesi Meclisi’nin Haziran ayı toplantısı Belediye Başkanı Halil Posbıyık başkanlığında yapıldı.

"NİCE İNSANLAR GÖRDÜM..."

Mevlana Celaleddin Rumi Hazretleri; "Nice insanlar gördüm üzerinde elbise yok. Nice elbiseler gördüm içinde insan yok!" yüz yıllar önce ne güzel tanımlamış ve ifade etmiş insanları değil mi?

"NİCE İNSANLAR GÖRDÜM......."

Mevlana Celaleddin Rumi Hazretleri; "Nice insanlar gördüm üzerinde elbise yok. Nice elbiseler gördüm içinde insan yok!" yüz yıllar önce ne güzel tanımlamış ve ifade etmiş insanları değil mi?