Tüm Manşetler

ALAPLI'DA BİROL ŞAHİN'İN İSMİ BAŞKAN ADAYLIĞINDA GEÇİYOR

Alaplı'nın AK Parti teşkilatlarında ilçe kongresi heyecanı yaşanıyor. Son olarak, ilçe başkanlığının en güçlü adaylarından olan Birol Şahin'in isminin başkan adaylığında telaffuz edilmesi, AK Parti çevrelerinde heyecan yarattı.

FINDIĞA YÜKSEK FİYAT VERİYOR, KANTARDA EKSİK TARTIYOR!

Alaplı İlçesine çevre il ve ilçelerden gelen bazı fındık tüccarları üreticinin kantar da fındığını eksik tartarak dolandırdığı yönündeki iddialar Jandarmayı harekete geçirdi.

ALAPLI'DA MUHTARLAR GÜNÜ, COŞKUYLA KUTLANDI

Alaplı’da Muhtarlar '19 Ekim Muhtarlar Günü' dolayısıyla Atatürk anıtına çelenk sunup, düzenledikleri birlik ve beraberlik kahvaltısı ile günlerini coşkuyla kutladılar.

GRİZU 263 EKİBİNDEN ERDEMİR'E TEŞEKKÜR

Bülent Ecevit Üniversitesinin Uzay Takımı Grizu-263, Erdemir’e desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

ALAPLI'DAN BARIŞ PINARI HAREKATINA VE MEHMETÇİĞE TAM DESTEK

Alaplı İlçesine bulunan sivil toplum örgütleri, Suriye sınırı üzerinde gerçekleşen “Barış Pınarı” harekatına tam destek verdi.

“ENERJİMİZ YARINLARA” projesi Zonguldak'taki öğrencilerle buluştu

Enerjinin farklı alanlarında faaliyet gösteren Aksa grup şirketlerinin mart ayında başlattığı “ENERJİMİZ YARINLARA”sosyal sorumluluk projesinin onüçüncü durağı Zonguldak oldu. Karadeniz Ereğli’sindeki Bayat köyünde bulunan Bayat Ortaokulu’nu ziyaret eden Aksa ENERJİMİZ YARINLARA ekibi, öğrencilere kapsamlı bir enerji eğitimi verdi. ENERJİMİZ YARINLARA ekibi, yıl sonuna kadar Türkiye’nin dört bir yanındaki köy okullarında okuyan 2 bin öğrenciye ulaşmayı hedefliyor.

İŞÇİYE, İŞVEREN-SENDİKA ZİYARETİ

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde kurulu, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) Genel Müdürü Salih Cem Oral ile şirkette yetkili Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Metin Ercan’ın, iş yeri inceleme ve ziyaretlerinde bulundukları bildirildi.

TEKNİK LİSE ÖĞRENCİLERİ, ERDEMİR'E GİTTİ

Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) koordinasyonunda Erdemir’i ziyaret ettiği bildirildi.

BUĞRA AKYÜZ, "KİN" FİLMİNİN BAŞ ROLÜYLE BEYAZ PERDEDE

Zonguldak Anadolu Ajansı Bölge Müdürü görevinden emekliye ayrılan tanınmış gazeteci Orhan Akyüz’ün oğlu, Hakan rolünü canlandıran 24 yaşındaki tiyatro ve sinema oyuncusu Buğra Akyüz’ün baş rolünü oynadığı "Kin", 20 Eylül Cuma günü vizyona girecek.

VAKIFBANK GÜÇLÜ GELECEK İÇİN ZONGULDAK'IN YANINDA

‘Hedef Tek Güçlü Gelecek Buluşmaları’ kapsamında Anadolu’da ziyaretlerde bulunan VakıfBank üst yönetimi, Genel Müdür Abdi Serdar Üstünsalih ve Genel Müdür Yardımcıları, Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ile Zonguldak Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir’i ziyaret etti.

ÖZTÜRK, RESMEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

AK Parti Alaplı ilçe Başkanlığı görevine talip olduğunu açıklayan Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Önceki Dönem Başkanı ve AK Parti Önceki Dönem Zonguldak İl Başkan Yardımcısı, Beşler Yapı İnşaat Sahibi İsmail Öztürk, “Kimseyi kırmadan, dökmeden el ele vererek birlik ve beraberlik içinde kaldığımız yerden Alaplı’ya hizmet etmeye hazırım” dedi.

ALAPLI YENİDEN REFAH, 15 EYLÜL PAZAR GÜNÜ KONGREYE GİDİYOR

Geçtiğimiz yıl kurulan ve tüm Türkiye'de teşkilatlanma çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamlayan Yeniden Refah Partisi'nde kongre heyecanı sürüyor. Zonguldak'ta ise geçtiğimiz aylarda başlayan kongre sürecinde Ereğli, Çaycuma ve Kilimli'nin ardından Alaplı'da kongre hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.

Üniversite öğrencisi için açıklama yaptı

Alaplı Kaymakamlığı intihar eden Üniversite öğrencisi için açıklama yaptı.

BOSNA HERSEK HEYETİNE ÜST DÜZEY UĞURLAMA

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Bosna Hersek Zenica Doboj Kanton Başbakanı, bakanları ve sporcuları onuruna yemek verdi. Kaymakam İsmail Çorumluoğlu ve Garnizon Komutanı Hüseyin Sami Uyar’ın da katıldığı yemekte iki şehir arasındaki ekonomik ve kültürel işbirliğinin geliştirilmesi konusu ele alındı.

ALAPLI DEVLET HASTANESİNDE SEKİZ DOKTOR GÖREVE BAŞLIYOR

Alaplı Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Ozan Özlücan, ataması yapılan 1 çocuk doktoru ile7 pratisyen hekimin hastanelerinde göreve başlayacağını bildirildi.