Tüm Manşetler

ALAPLI'DA Kİ YAPAY GÖL, BOĞULMALARA DAVETİYE ÇIKARTIYOR

Zonguldak Alaplı İlçesinde Kavak Deresinin hemen yanında bulunan Taş ocağı çalışmaları nedeniyle oluşan Yapay Gölün çevresinde gerekli önlemlerin alınmaması vatandaşları endişelendiriyor. Bu gibi Göllerde son örneklerinden biri de sık sık görülen boğulmalarla meydana geliyor.

KDZ. EREĞLİ VE ALAPLI’DA NARKOTİK OPERASYONU

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Kdz. Ereğli ve Alaplı ilçelerinde eş zamanlı narkotik operasyonları düzenledi. Operasyonda, Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak Suçundan 4 yıl aranması olan bir şahısın yakalanarak tutuklandı öğrenildi.

ZONGULDAK’TA FETÖ/PDY OPERASYONU

Zonguldak'ta Emniyet güçleri tarafından düzenlenen FETÖ/PDY’ye yönelik Şafak Operasyonunda 13 kişi gözaltına alındığı öğrenildi.

SANKO HOLDİNG, YÜKSELMEYE DEVAM EDİYOR

SANKO TEKSTİL, SANKO ENERJİ, SÜPER FİLM VE ÇİMKO ÇİMENTO, TÜRKİYE’NİN 500 BÜYÜK SANAYİ KURULUŞU ARASINDA BULUNUYOR -SANKO ENERJİ ÖNCEKİ YILA GÖRE 149 SIRA YÜKSELDİ.

KADIN GÜCÜ KOOPERATİFİ’NDEN BAŞKAN POSBIYIK’A ZİYARET

Kdz. Ereğli’de kadınlara istihdam kapısı açmayı, kadın üreticileri bir araya getirmeyi, pazarlama yöntemlerini geliştirmeyi hedefleyen ve yöresel ürünlerin marka haline gelmesi için girişimlerde bulunan Kadın Gücü Kooperatifi Yönetimi, Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a iade-i ziyarette bulundu.

DEKAN ARSLAN, BAŞKAN POSBIYIK’I ZİYARET ETTİ

BEÜ Kdz. Ereğli Turizm Fakültesi Dekanlığı görevine atanan Prof. Dr. Ali Arslan, Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a ziyarette bulundu.

SANKO ÜNİVERSİTESİ’NDE HEMŞİRELİK HAFTASI KUTLANDI

SANKO Üniversitesi’nde 12 – 18 Mayıs Hemşirelik Haftası kutlamaları kapsamında çeşitli etkinlikler düzenlendi.

ERDEMİR'DEN KUTLAMA

Erdemir, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını Kutladı.

TÜRKİYE’NİN KÜRESEL ÇELİK GÜCÜ “ERDEMİR”

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde kurulu Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları’nın üretime geçişinin 56. Yılının kutlandığı bildirildi. Şirketten Yapılan yazılı açıklamada, Erdemir’in “Ereğli’nin Can Damarı, Türkiye’nin Küresel Çelik Gücü” olduğu vurgulandı.

ERDEMİR, 23 NİSAN ULUSAL EĞEMENLİK ÇOCUK BAYRAMI'NI KUTLADI

ERDEMİR, 23 NİSAN ULUSAL EĞEMENLİK ÇOCUK BAYRAMI'NI KUTLADI

POSBIYIK, 23 NİSAN ULUSAL EĞEMENLİK ÇOCUK BAYRAMI'NI KUTLADI

POSBIYIK, 23 NİSAN ULUSAL EĞEMENLİK ÇOCUK BAYRAMI'NI KUTLADI

TEKİN, 23 NİSAN ULUSAL EĞEMENLİK ÇOCUK BAYRAMI'NI KUTLADI

TEKİN, 23 NİSAN ULUSAL EĞEMENLİK ÇOCUK BAYRAMI'NI KUTLADI

KDZ. EREĞLİ BELEDİYESİ MAAŞ PROMOSYONU İHALESİ YAPILDI

Kdz. Ereğli Belediye Personel Limited Şirketi çalışanı 825 kişiyi ilgilendiren maaş promosyonu ihalesini Yapı ve Kredi Bankası kazandı. 5 yıl maaş hesabı karşılığı kişi başı 4 bin 800 TL tutarındaki promosyon Mayıs ayı sonunda tek seferde çalışanların hesabına yatırılacak.

TÜRK METAL SENDİKASI’NDAN, ALAPLI BELEİYESİ’NE ZİYARET

Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Halil Faki Erdal, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’i ziyaret etti.

POSBIYIK’IN DAYANIŞMA ÇAĞRISI KARŞILIK BULUYOR

Kdz. Ereğli Belediyesi’nin ihtiyaç sahibi muhtaç aileler ile pandemi yasakları nedeniyle işini kaybetmiş vatandaşlara sıcak aş ve gıda kolisi yardımlarına hayırseverlerden de katkı gelmeye başladı.Başkan Posbıyık, ‘Dayanışma çağrımız üzerine iş insanı Atalay Göktepe 50 koli gıda ve 50 koli sıvı yağ katkısında bulundu. Ereğli halkı adına teşekkür ediyorum.Pandemi nedeniyle işsiz kalanlara çağrıda bulunuyorum.Utanmayın, çekinmeyin belediyeye başvurun, ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışacağız" dedi.