Tüm Manşetler

BAŞKAN UYSAL, KIŞLA VE KÖSELER'DE MÜJDE VERDİ

Seçim gezileri kapsamında mahalle turlarını sürdüren ve bu akşamda Kışla ve Köseler ziyaretlerinde konuşan Başkan Uysal, Mevcut belediye binası için “Hastane ve fakülte “ olacak açıklamalarına yanıt verdi. “Dün geleceği, bugün önünü göremeyenleri hayretle izliyorum” diyen Başkan Uysal, günü 2 müjde ile bitirdi. Başkan Uysal, su ve ulaşım da indirim sözü verdi.

DEMİRCİ, "1500 İŞÇİ ALIMINI YENİ BİR ADIM OLARAK GÖRÜYORUZ"

2 Mart 2019 tarihinde Türkiye Taş Kömürü Kurumu’na (TTK) Zonguldak, Bartın ve Karabük illerinden toplam 1000 pano ayak üretim işçisi alımının kura çekimlerine katılmak üzere Zonguldak'a gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Genel Maden İşçileri Sendikasını (GMİS) ziyaret ederek Genel Başkan Ahmet Demirci ile görüştü.

BAŞKAN UYSAL, KIYICAK VE KARABACAKLILARLA BULUŞTU.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve BBP Belediye Başkan adayı Hüseyin Uysal, seçim çalışmaları kapsamında Kıyıcak Mahallesi ile Kavakdibi mevkii ve Hamzafakıhlı Mahallesi Karacak bölgesinde vatandaşlarla buluştu.

CHP’Lİ ALAPLI BELEDİYESİ, UCUZ SU DURUMUNU AÇIKLAYAMADI

AK Parti Alaplı Belediye Başkan adayı Celil Uzun, CHP’li Alaplı Belediyesinin “bölgenin en ucuz suyunu kullanıyoruz” iddiasının yanlış çıktığını söyledi.

EREĞLİ’YE ‘AĞIR CEZA MAHKEMESİ’ MÜJDESİ

AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Erol Şahin henüz belediye başkanı seçilmeden icraatlarına başladı. Başkan Adayı Şahin ilçedeki avukatların ve vatandaşların talebi üzerine yaptığı girişimler sonucu Kdz. Ereğli Adliyesinde ağır ceza mahkemesi kurulması kararının alındığını, göreve geldiğinde tüm meslek örgütlerinin taleplerine çözüm üreteceğini söyledi.

UYSAL, CUMARTESİ PAZARINI GEZDİ.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve BPP Belediye Başkan Adayı Hüseyin Uysal, soğuk hava ve yağmura rağmen ekibiyle birlikte Cumartesi pazarını gezerek esnaf ve vatandaşlarla görüştü, seçimlerde destek istedi.

EREĞLİ’YE ÜNİVERSİTEYİ YERLEŞTİRECEĞİZ

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, açılışı önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan Özdemir Park AVM karşısında bulunan ERDEMİR CADDESİ SEÇİM OFİSİ’nde eşi Neriman Posbıyık tarafından organize edilen kadınlar toplantısına katıldı.

BAŞKAN TEKİN, BABASINI BİR AN OLSUN YALNIZ BIRAKMIYOR..

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Tüm seçim çalışmalarını askıya alarak Zonguldak Araştırma Hastanesinde ciddi iki ameliyat gerçekleştirilen babası Seçkin Tekin bir an olsun yalnız bırakmıyor.

ALAPLI MYO’YA, AHMET OTURAK ATANDI.

Alaplı Meslek Yüksek Okulu müdürü olarak Doktor Öğretim Üyesi Ahmet Oturak asaleten atandı.

“BİZİM DAVAMIZ MEMLEKET DAVASI"

‘Bizim davamız Memleket davası’ diyen Uysal; “Sorunlarla uğraşırken, sorunlardan kaçmadık, çözmek için uğraştık. Makyaj yaparak halkımızı kandırmadık. Köklü çözümlerle uğraştık. Göreve geldiğimde ilçede kavga vardı, sloganlar vardı. Kavgaları bitirdik, ilçemize huzur geldi. Ben, 'Ona hiçbir şey yaptırmayacağız' diyenlere rağmen çok şey yaptım. 5 yıl yatarak, ayakta uyuyarak ve satarak vakit geçirmedim”

EL ELE VERİP ÇALIŞIRIZ

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, CHP Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’ı Seçim Bürosunda ziyaret etti.

ÇALIŞAN ANNELER İÇİN KREŞ PROJESİ

AK Parti Alaplı Belediye Başkan Adayı Celil Uzun’un çalışan anneler için mahalle kreşleri projesi, çalışan anneleri heyecanlandırdı.

POSBIYIK, "BENİM SEVDAM EREĞLİ"

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, bugün basın toplantısı düzenleyerek son şekillenen Belediye Meclis listesinin ardından saha çalışmalarının startını verdiklerini açıkladı.

“ÖLMEDEN MADALYAMIZI GÖRELİM"

AK Parti Alaplı Belediye Başkan adayı Celil Uzun, Muharip Gaziler Derneği Alaplı Şubesini ziyaret etti.

TEKİN, “ÇİRKİN SİYASET YAPMAK İYİ BİR ŞEY DEĞİL”

Alaplı Belediye Başkan Adayı Tekin Alaplı sınırlarının Merve altından, Pidos bölgesine gerilemesinin açıklamasını yaparak; “1976 yılında Belediye Meclisi kararıyla Ereğli Belediyesi Pidosun oraya kadar almış. 1976 yılında benim babam Belediye Başkanı değildi. Benim babam 1977 yılı Haziran ayında yılında Belediye başkanı oldu. Bizi yine aynı şeyle vurmak için uğraşıyorlar. Bunlar çirkin siyaset yapmak iyi bir şey değil. Biz yine yarında hep birlikte olacağız. Bu kin nefret nedir”