Tüm Manşetler

FİDAN, ORGAN NAKLİNİN ÖNEMİNİ ANLATTI...

Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi tarafından Organ Nakli Haftası nedeniyle düzenlenen etkinliklerde sağlık çalışanlarına organ naklinin önemi anlatıldı.

ALAPLI’DA BYLOCK’CU T.S-E.S TUTUKLANDI.

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen Fehtullahcı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında, gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen 2 şahıs tutuklandı.

ALAPLI ZİRAAT ODASI 20 BİN FİDAN DAĞITTI

Alaplı Ziraat Odası fındık bahçelerinin yenilenmesini sağlamak amacıyla 20 bin adet ücretsiz fındık fidanı dağıttı.

"ECDADIMIZ OKÇUYDU BİZİM BİR FIRSATTA BİZE VERİN" PROJESİ.

Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Ecdadımız Okçuydu Bizim Bir Fırsat da Bize Verin" adlı projenin açılışı yapıldı.

TÜRK METAL, METİN ERCAN İLE YENİDEN

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şubesi 11. Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi. Kongreye tek listeyle giden Metin Ercan yeniden şube başkanı oldu. Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrul Kavlak genel kurulda yaptığı açıklamada, “Bütün halkımızı, yerli malı tüketmeye, bu topraklarda, bizim alın terimizle, göznurumuzla üretilen ürünleri tercih etmeye çağırıyoruz” dedi.

KONUT SAHİBİ OLMAK İSTEYENLERE KAMPANYA...

Kdz. Ereğli İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Mustafa Demiray, ilçede inşaat sektöründe faaliyet gösteren kişi ve firmaların 31 Aralık tarihinde sona erecek ortak bir kampanya başlattığını söyledi.

TAKDİR EDİLECEK GÜZEL BİR SEÇİM LİSTESİ OLUŞTURUYORUZ...

Demokratik Sol Parti Alaplı İlçe Teşkilatı, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak yerel seçimler için çalışmalarını hızlandırdı.

“BELDEME HİZMET ETMEK İÇİN ADAY ADAYIYIM” .

AK Parti Gümeli Belde Başkanı emekli madenci Aytaç Tosun, 30 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimde Gümeli Belediye başkanlığı için aday adayı olduğunu söyledi.

İhtiyaç Sahiplerine Yardım Eli

Karadeniz Ereğli Belediyesi, ilçedeki ihtiyaç sahiplerinin umudu oldu. Gıdadan giyime, ev eşyasından bebek bezine kadar yardım alan aile sayısı her geçen gün artıyor.

TSO, İlçenin Sorunlarını Masaya Yatırdı.

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri, yerel yöneticiler ve STK başkanları ile istişare toplantısı düzenleyerek sorunları masaya yatırıp çözüm istedi.

MUHTARLAR DERNEĞİNDEN EGD'YE TEŞEKKÜR PLAKETİ

19 Ekim Muhtarlar Günü vasıtasıyla Kdz. Ereğli Muhtarlar Derneği Gülüç Büyük Anadolu Otel’de kaynaşma yemeği tertipledi.. Tertiplenen yemekte Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği’ne teşekkür plaketi verildi..

ABDİPAŞA BELDESİ DAHA GÜZEL OLACAK

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Abdipaşa Belediyesince yapımı gerçekleştirilecek olan Cadde ve meydan düzenlemeleri ihalesinin 22 Ekim 2018 tarihinde Abdipaşa Belediyesinde yapılacağını açıkladı.

ZONGULDAK TSO ODALARINDAN, TBMM ÇIKARTMA.

Zonguldak İl ve İlçe Ticaret ve Sanayi Odaları Yönetim Kurulu Başkanları, Meclis Başkanları ve Genel Sekreterleri Zonguldak milletvekillerini Türkiye Büyük Millet Meclisinde ziyaret ettiler.

Çok Kısa Sürede Birçok Sorunu Çözerim.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Aday Adayı İnşaat Mühendisi Erol Çivici, seçim çalışmaları kapsamında, ‘kendini tanıtma, şehrin sorunlarının çözümünü anlatma ve destek alma’ amaçlı sivil toplum kuruluşları ziyaretlerini sürdürüyor.

ALAPLI YIKILIYOR, YENİDEN İNŞA EDİLİYOR.

Alaplı Belediyesince İlçe merkezinde 30 gün önce başlatılan üst yapı ve altyapı çalışmaları kapsamında, hükumet caddesi, yalı caddesi ve merkez cami önü 30 yıl sonra yeniden inşa ediliyor.