Tüm Manşetler

EREĞLİ'YE FAKÜLTE İÇİN, REKTÖRE GİTTİLER

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde buluşan Protokol, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı ile Yeni Fakülte için görüşmeye gittiler.

GMİS, KURUMLARLA İNDİRİM ANLAŞMASI YAPTI

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) üyelerine yönelik olarak bazı firma ve kuruluşlarla yüzde 10 ile yüzde 25 arasında indirim protokolleri imzaladıklarını bildirdi.

POLAT TÜRKMEN’DEN ZONGULDAK ÇİFTÇİSİNE MÜJDE

Zonguldak ve ilçelerinde kayıtlı bulunan 22 bin 328 çiftçinin 2019 yılı Mazot destek ödemeleri yapılacak. AK Parti Milletvekili Polat Türkmen 5 Milyon 390 bin lira tutarındaki 2019 yılı mazot desteği ödemesinin yapılacağı müjdesini verdi.

REKTÖR MUSTAFA ÇUFALI’DAN KÖKSAL TOPTAN'A ZİYARET

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı ve BEÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Başhekimi Dr. Şenay Özdolap,Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi, Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı, Eski TBMM Başkanı ve Eski Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan'ı ziyaret etti.

AYTEK TEPKİLERE CEVAP VERDİ..

Aytek Alaplı Yat Üreticileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Adına Başkan Necati İbrahim Türkoğlu (Türkoğlu Yatçılık) son günlerde kamuoyunu meşgul eden ve Alaplı’ya kurulmak istenen yat ve tekne imalat merkeziyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

AKLIN YOLU BİR...

Alaplı ilçesi tarihi boyunca ahşap ustalarının varlığı, ustaların elinden çıkan sandal, gemi ve yatlarla anılır...

AKLIN YOLU BİR...

Alaplı ilçesi tarihi boyunca ahşap ustalarının varlığı, ustaların elinden çıkan sandal, gemi ve yatlarla anılır...

‘ÇAYCUMA GÖZ KAMAŞTIRIYOR’

TBMM’nin son Zonguldak Senatörü Behiç Sonbay, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’yı ziyaretinde yaptığı açıklamasında, “Her geldiğimde çok daha değişik, çok daha modern bir Çaycuma görüyorum. Çaycuma Zonguldak’ın ilçeleri içinde en düzenli, şaşırtıcı derecede güzel bir yer haline geldi. Altyapısı ve diğer hizmetleriyle Çaycuma göz kamaştırıyor” dedi

VALİ, İŞ ADAMLARI İLE BİR ARAYA GELDİ...

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş Devrek’te düzenlenen organizasyonda iş adamları ile bir araya geldi.

YARIYILINI ANLATTI

Zonguldak’ın Ereğli İlçesindeki Rotary Kulübü 2019-2020 Dönem Başkanı Aykut Ateş, UR 2430. Bölge Birleştiren Dinamik Başkanlar Yarı Yıl Toplantısı'na katıldıklarını bildirdi.

SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL İNDİRİM İMZALANDI..

Türk Metal Sendikası Kdz.Ereğli Şube Başkanı Metin Ercan, Erdemir, Ersem, Tat Metal ve Ümran Boru'da çalışan sendika üyelerine indirim için Yazıcıoğlu Kuyumculuk Köprübaşı Şubesi ile protokol imzaladı.

ÇİLEK ÖZEL HALK OTOBÜSLERİ KOOPERATİFİ KAZANDI

Gülüç Belediyesi tarafından, beldede yolcu taşımacılığı yapılacak güzergahları 10 yıllığına kiraya vereceği ihaleyi Çilek Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi kazandı.

KELEŞ, 2019 YILINI DEĞERLENDİRDİ.

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş 2019 yılında yaptıkları çalışmalar ve 2020 hedefleri ile ilgili olarak gazetecilere bilgiler verdi.

ERDEMİR, GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI...

ERDEMİR, GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI.

TEKİN, GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.