Tüm Manşetler

ERDEMİR'İN 19 MAYIS MESAJI..

ERDEMİR'İN 19 MAYIS MESAJI...

İLÇE GENÇLİKTEN, 19 MAYIS ZİYARETLERİ.

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Serkan Keleş, protokol ziyaretlerinde bulundu.

BAŞKAN POSBIYIK’TAN 19 MAYIS MESAJI...

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

PAZAR GÜNÜ GECE 01.30’A KADAR OTOBÜSLER ÇALIŞACAK

Büyük Atatürk'ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkışının 100. yılı dolayısıyla Kdz. Ereğli Belediyesi tarafından saat 22.00’de düzenlenecek “Büyük 100.Yıl Yürüyüşü” ve ardından saat 23.00’de gerçekleşecek İrem Derici konserinden sonra halkın ulaşımda sıkıntı yaşamaması için Belediye Özel Halk Otobüsleri ve Köy Minibüsleri gece 01.30’a kadar hizmet verecek.

100. Yıla Muhteşem Kutlama..

100. Yıla Muhteşem Kutlama...

TÜRKİYE’DE İLK ORGANİK FINDIK FABRİKASI KURULUYOR.

Alaplı Ziraat Organik Fındık Fabrikası AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Recep Gündoğdu, Ereğli Organize Sanayi Bölgesi'ne kurulmakta olan organik fındık fabrikasını yeni sezona yetiştirmeye çalıştıklarını söyledi.

HALKINI KUCAKLAYAN İFTAR YEMEĞİ.

Zonguldak’ın Ereğli İlçesine bağlı Gülüç Belde Belediyesince, halka açık iftar etkinliği düzenlendi.

BAYAN POSBIYIK, ANNELER GÜNÜNDE İFTAR VERDİ.

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın eşi Neriman Posbıyık, seçim döneminde birlikte çalıştığı 31 mahalleyi temsilen kadınlarla iftar yemeğinde bir araya geldi.

“VATANDAŞIN GÜVENİNE LAYIK OLMAYA ÇALIŞACAĞIZ”

Alaplı İl Genel Meclisi Üyesi İbrahim Yalçın, ilçenin bozuk olan köy yol ağlarında asfalt ve asfalt yama çalışmasının devam ettiğini söyledi.

SAMSUN’A GİDECEK TÜRK BAYRAĞI, ALAPLI’DAN GEÇTİ.

Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının 19 Mayıs 1919’da Samsun'a Bandırma vapuru ile hareketinin 100. yılı nedeniyle Samsun Büyük şehir Ana kent Dragon Bot Takımının 15 sporcusu İstanbul Valiliğinden aldıkları Türk Bayrağı’nı kürek çeken 15 sporcu Alaplı’ya getirdi.

PERSONEL GİRİŞ-ÇIKIŞLARI KAYIT ALTINDA.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın talimatıyla personelin belediyeye giriş ve çıkışlarına bir düzenleme getirildi. Belediye çalışanlarının giriş ve çıkışları ‘Personel kontrol sistemiyle’ kayıt altına alınmaya başlandı.

BAŞKAN TEKİN, KUTSAL TOPRAKLARA UĞURLADI

Zonguldak'ın Alaplı İlçesi Belediye Başkanı Nuri Tekin, Umre’ye giden vatandaşların uğurlama törenine katıldı.

OSMAN ZEKİ ORAL, VEFATININ 7.YILINDA ANILDI

7 yıl önce bugün 87 yaşında hayatını kaybeden Ressam Osman Zeki Oral, şehir mezarlığındaki kabri başında anıldı.

ALAPLI’YI CUMA NAMAZINDA ARILAR BASTI

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde Merkez Camii önünde Cuma namazı için toplanan kalabalık arı paniği yaşadı.

GÖKHAN DEMİRTAŞ’TAN SONRA, CENK EREN’DE YOLLADI

Zonguldak’ın Alaplı ilçesine bağlı Yenidoğanlar köyünün 20 yıllık muhtarı Mehmet Akyol, 31 Martt’a yapılan mahalli idareler seçiminde muhtarlık seçimini kaybedince bir hafta önce yaptırdığı çocuk parkını sökmesine tepki yağmış, Parkın yıkıldığını duyan Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş derhal olaya müdahale ederek, tahrip edilen çocuk parkını söktürüp yerine daha modern ve kullanışlı çocuk parkının montajını yaptırmıştı.