Çaycuma

ÇAYCUMA’YA, ARAÇ MUAYENE İSTASYONU KURULUYOR

Çaycuma Belediye Meclisi Eylül ayı olağan toplantısında konuşan Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, küçük sanayi sitesinin hemen yanındaki Çaycuma’ya araç muayene istasyonu kurulacağını açıkladı.

"ESKİ CEZAEVİ, ÇAYCUMA'NIN GELİŞİMİNE TANIKLIK YAPIYOR"

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, Belediye Meclisi toplantısında yapılan çalışmalarla ilgili verirken, eski cezaevinin kendilerine devredildiğini bildirerek, “Burası Çaycuma’nın hafızası, bellek bir mekânı. Eski bir fotoğraf var. Bu cezaevi yapıldığında etrafında hiçbir yapı yok. Koca arazinin içinde tek başına yapılmış. Ta o zamandan beri Çaycuma’nın gelişimine tanıklık ediyor” dedi.

“UZAKTAN KUTLADIĞIMIZ SON BAYRAM OLSUN”

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı Ramazan Bayramı nedeniyle bir yayımladığı mesajda, “2020 yılı Ramazan Bayramı’nın uzaktan bayramlaşmak zorunda olduğumuz son bayram olması Yüce Allah’tan en büyük dileğimdir” dedi.

‘ÇAYCUMA GÖZ KAMAŞTIRIYOR’

TBMM’nin son Zonguldak Senatörü Behiç Sonbay, Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’yı ziyaretinde yaptığı açıklamasında, “Her geldiğimde çok daha değişik, çok daha modern bir Çaycuma görüyorum. Çaycuma Zonguldak’ın ilçeleri içinde en düzenli, şaşırtıcı derecede güzel bir yer haline geldi. Altyapısı ve diğer hizmetleriyle Çaycuma göz kamaştırıyor” dedi

ÇAYCUMA KÖPRÜSÜNDE İNTİHAR GİRİŞİMİ

Çaycuma ilçesinde köprüden Filyos çayına atlayarak intihar girişiminde bulunan Nihat T. (37), Çaycuma Belediyesi itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.

BERAT KANDİLİNİ, DAHA BÜYÜK UMUTLA KUTLUYORUZ

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı Berat kandili nedeniyle yayımladığı mesajda, “Her zamankinden daha fazla umutla kutladığımız mübarek Berat Kandilinin, tüm dünya insanlığının haksızlık ve adaletsizliklerden kurutulup, her türlü kötü duygu ve kötülüklerden arınması için vesile olması en büyük temennimdir” dedi.

ÇAYCUMA KADIN ELİYLE GÜZELLEŞİYOR...

Çaycuma Belediyesinin İş-Kur’dan Toplum Yarına Proje (TYP) kapsamında işe aldığı kadınlar Filyos Nehri kenarında yapımı devam eden Filyos Park Yaşam Alanı birinci etabını bir an önce hizmete sunmak için büyük emek harcıyor.

KANTARCI'YA TEŞEKKÜR PLAKETİ

Sakarya, Düzce ve Ankara’da bulunan bisiklet topluluğu yöneticileri, ilçeyi bisiklet kenti yapan Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’ya teşekkür plaketi verdi.

Çaycuma'da Bilek Güreşi Düzenlendi

Çaycuma Belediyesi ilçe tarihinde bir ilk olarak “Bilek güreşi” turnuvası düzenledi. 53 sporcunun katıldığı yarışma son derece çekişmeli geçti

SONUÇ BİLDİRGESİ, “ORTAK PAYDAMIZ ÇAYCUMA”

SONUÇ BİLDİRGESİ, “ORTAK PAYDAMIZ ÇAYCUMA”

REKTÖR ÖZER, ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

REKTÖR ÖZER, ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

ÇAYCUMA BELEDİYESİNİN VEZNELERİ ÖĞLE TATİLİ YAPMIYOR

ÇAYCUMA BELEDİYESİNİN VEZNELERİ ÖĞLE TATİLİ YAPMIYOR

KULE ZEMİN ETÜDÜNE BAŞLANDI

KULE ZEMİN ETÜDÜNE BAŞLANDI

TOKİ KURALARI ÇEKİLDİ

TOKİ KURALARI ÇEKİLDİ

BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI SÜRÜYOR

BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI SÜRÜYOR