Zonguldak Merkez

“TEFECİLERİN ÜZERİNE GİDİLSİN”

Saadet Partisi (SP) Zonguldak İl Başkanı Burak Erol, “Valimiz ve yetkililerden, kentimizdeki esnafların üzerine çöken tefecilerin üzerine gitmesini istiyoruz” dedi.

BAKAN BİLGİN İLE GÖRÜŞTÜLER

Genel maden İşçileri Sendikası (GMİS) Yönetim Kurulu’nun, Ankara’da bazı ziyaretlerde bulunduğu bildirildi.

“DEMOKRASİYE VE MİLLİ İRADEYE SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Yönetim Kurulu adına yaptığı açıklamada, 15 Temmuz 2016 tarihindeki darbe girişimini bir kez daha lanetlediklerini belirterek, “Her şart altında demokrasiye ve milli iradeye sahip çıkmaya devam edeceğiz” dedi.

“MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERİMİZİN TALAN EDİLMESİNE ASLA MÜSAADE EDİLMEYECEK”

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Zonguldak’ın simgesi, milli ve manevi değerlerin talan edilmesine asla müsaade etmeyeceklerini belirtti.

ZONGULDAK’TA FETÖ/PDY OPERASYONU

Zonguldak'ta Emniyet güçleri tarafından düzenlenen FETÖ/PDY’ye yönelik Şafak Operasyonunda 13 kişi gözaltına alındığı öğrenildi.

MUTFAK GİDERLERİ BÜTÇEYİ SARSMAYA DEVAM EDİYOR

Genel Maden-İş Sendikası yayınladığı bültenle, "Şubat 2021’de mutfak harcaması bir önceki aya göre yüzde 2.40 oranında arttığını" açıkladı.

CHP İL GENEL MECLİSİNDEN GMİS’E BAŞSAĞLIĞI ZİYARETİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak İl Genel Meclisi Üyeleri Genel Maden İşçileri Sendikası’na (GMİS) başsağlığı ziyaretinde bulundular.

VALİLİKTEN KORONAVİRÜS KISITLAMALARI...

Zonguldak Valiliği İl Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla il genelinde alınan tedbirler şu şekilde:

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI GELİYOR...

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Cuma günü Zonguldak'ta bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunacak.

UYUŞTURUCU MADDE, SİLAH, BIÇAK VE FİŞEK ELE GEÇİRİLDİ

Zonguldak’ın bazı ilçelerinde yapılan operasyonlarda, uyuşturucu madde, silah, bıçak ve fişek ele geçirildiği bildirildi.

CATES YENİ YILI KUTLADI

CATES YENİ YILI KUTLADI

MADENCİ KARADON’DA KURBAN KESTİ

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Karadon Müessesi Kilimli İşletmesi’nde çalışan maden işçileri yeni açılan üretim ayağında kazasız belasız çalışma için Kur-an okuttu ve kurban kesti.

NARKOTİMLER GÖZ AÇTIRMIYOR...

Zonguldak ve ilçelerinde Emniyet güçlerinin gerçekleştirdiği operasyonlarda gözaltına alınanlardan 4 kişinin tutuklandığı bildirildi.

“MÜCADELEMİZ BAŞARIYLA SONUÇLANDI”

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Yönetim Kurulu, bir basın açıklaması yaparak TBMM Genel Kurulu’nda görüşülmekte olan Torba Yasa Teklifi’nde yer alan 25 yaş altı ile 50 yaş üstü çalışanlara esnek çalışma getiren düzenlemeyi içeren maddelerin geri çekilmesinden memnuniyet duyduklarını belirtti.

MHP'DEN BOZKURT TEPKİSİ,"BOZKURT İŞARETİ SADECE MHP'YE AİTTİR"

Süleyman Erbay İyi partililerinde bozkurt işareti kullanmasına tepki göstererek, "Bozkurt işareti ve ülkücülük bunların tek adresi Milliyetçi Hareket partisidir. Bu tartışma götürmezdir. Madem bu kadar ülkücüydüler, bu kadar bozkurt işaretini seviyor idiler HDP'ye belediye kazandırdılar, MHP'li belediyeleri kaybettirdiler, HDP'ye kazandırdılar. Bir ülkücü devletini sever. Devletine kurşun sıkan bir terör örgütünün siyasi uzantısını kesinlikle desteklemez ve yanında yer almaz" dedi.